reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Info HD za wersję SD w sieci Elsat

dodano: 2016-10-02 16:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Śląska Grupa Multimedialna/satkurier.pl

TVP Info 30 września br., a więc w dniu rynkowego debiutu stacji (więcej tutaj), oferta sieci kablowej Elsat (Śląska Grupa Multimedialna), dostępnej w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach, Mikołowie i Radzionkowie, powiększyła się o kanał TVP Info HD. Wersja w wysokiej rozdzielczości zastąpiła w pakietach operatora TVP Info w standardowej rozdzielczości. Wersje SD i HD tej stacji mają identyczne ramówki. Kanał znalazł się na pozycji 119. i jest dostępny od pakietu Białego+. Ponadto w ostatnich tygodniach oferta sieci Elsat powiększyła się także o stacje TTV HD, France 24 i France 24 English.

TVP Info (z materiałów sieci Elsat)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały France 24 i France 24 English znalazły się na pozycjach odpowiednio 125. i 126. i są dostępne od pakietu Fioletowego. Stacja TTV HD dostępna jest natomiast od pakietu Białego+ na pozycji numer 10, a kanał TTV w standardowej rozdzielczości znajduje się na pozycji 40. Wersje SD i HD tej stacji mają identyczne ramówki.
 
Anna Szubert w programie „Damy i wieśniaczki.PL”, emitowanym w TTV (SD/HD), foto: Marcin Litewka/editor.com.pl
Anna Szubert w programie „Damy i wieśniaczki.PL”, emitowanym w TTV (SD/HD), foto: Marcin Litewka/editor.com.pl


Dodajmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Elsat, obok wymienionych stacji, powiększyła się także o takie kanały jak m.in.: Fightklub HD (więcej tutaj), Novela TV HD, Water Planet HD, Polsat Sport 2 HD, Polsat Sport 3 HD (więcej tutaj), Scifi Universal, Hip Hop TV, 13 Ulica HD (więcej tutaj), Wellbeing Network HD (więcej tutaj), Top Kids HD, Polsat Viasat Explore HD i Polsat Viasat History HD (więcej tutaj). Dodatkowo operator informuje, iż w wyniku decyzji nadawcy, obecne w ofercie kanały Eska TV i Eska TV HD zmieniły się odpowiednio w 8TV i 8TV HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...