reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jubileuszowe „Państwo w państwie” w Polsacie

dodano: 2016-10-02 17:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat News Polsat „Państwo w państwie” W niedzielę, 2 października br. o godzinie 19:30 w kanałach Polsat, Polsat News i Polsat News 2 wyemitowany zostanie jubileuszowy odcinek programu „Państwo w państwie” (więcej tutaj). - Program ten od 5 lat na antenie telewizji Polsat przedstawia przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu i patologii w wymiarze sprawiedliwości w relacjach: państwo - przedsiębiorca, państwo - obywatel - czytamy w komunikacie. Gospodarzem audycji jest Przemysław Talkowski.

Polsat News Polsat „Państwo w państwie” Przemysław Talkowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. - Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsatu News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych - czytamy w komunikacie.
 
Przemysław Talkowski w programie „Państwo w państwie”, foto: WBF
Przemysław Talkowski w programie „Państwo w państwie”, foto: WBF


- „Państwo w państwie” od 5 lat utrzymuje swoją pozycję wśród programów publicystycznych i posiada stałą widownię. W tym czasie, po opisywanych przez redakcję programu „Państwo w państwie” historiach dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a około 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia - czytamy w komunikacie. Według wyliczeń redakcji audycji „Państwo w państwie” bohaterowie przedstawionych w programie historii przesiedzieli niesłusznie w aresztach i więzieniach w sumie 61 lat i 3 miesiące.

„Państwo w państwie” - emisja w niedziele o 19:30 w kanałach Polsat (Polsat HD), Polsat News (Polsat News HD) i Polsat News 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...