reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zoom TV z porozumieniem z EmiTel Sp. z o.o. w sprawie MUX 8

dodano: 2016-10-06 22:49 | aktualizacja: 2016-11-05 14:48
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Kino Polska

Zoom TV Emitel Kino Polska TV S.A. poinformowało 6 października o akceptacji warunków porozumienia spółki zależnej Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. z EmiTel Sp. z o.o. dotyczącego rozpowszechniania lub rozprowadzania przez EmiTel programu Zoom TV w multipleksie MUX 8 w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Podpisanie umowy jest już w zasadzie formalnością i da to zielone światło na start Zoom TV w ramach DVB-T w Polsce.

Zoom TV PIKE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje komunikat - Zarząd Kino Polska TV S.A. powziął informację, że Zarząd spółki zależnej – Cable Television Networks & Partners sp. z o.o., zaakceptował 6 października 2016 r. warunki umowy z EmiTel Sp. z o.o.

Przedmiotem Umowy jest przede wszystkim rozpowszechnianie lub rozprowadzanie przez EmiTel programu Zoom TV w multipleksie MUX 8.

Umowa zostanie zawarta na okres obowiązywania uprawnienia Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. wynikającego z otrzymanej przez tę spółkę koncesji, ale nie dłużej niż na okres obowiązywania uprawnienia EmiTel do dysponowania częstotliwością, o której mowa w decyzji rezerwacyjnej wydanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej na rzecz EmiTel. Okres obowiązywania koncesji przyznanej Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. upływa w dniu 28 grudnia 2025 r.

Zawarcie powyższej umowy pomiędzy EmiTel, a Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. uzależnione jest od uzyskania zgody Rady Nadzorczej EmiTel.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii MUX 8


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...