reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gazeta Wyborcza” z filmem „Franciszek” na DVD

dodano: 2016-10-09 18:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

„Gazeta Wyborcza” W poniedziałek, 10 października br. z „Gazetą Wyborczą” (Agora) będzie można kupić płytę DVD z pierwszym biograficznym filmem o papieżu Franciszku. „Franciszek” to historia Jorge Maria Bergoglia, syna włoskich imigrantów, który został papieżem. Film ukazuje jego zmagania z nadużyciami dyktatury, okres pracy w slumsach aż do konklawe w 2013 roku, podczas którego został ogłoszony głową Kościoła katolickiego. W obsadzie tej produkcji znaleźli się Silvia Abascal i Dario Grandinetti, reżyserem jest Beda Docampo Feijóo a autorem scenariusza Cesar Gomez Copello i Beda Docampo Feijóo. Producentami filmu są Benteveo Producciones, Gloriamundi Producciones, Lapis Film, Pampa Films i Pentagrama Films. Dodajmy, iż film ten pokaże wkrótce TVP Historia (więcej tutaj).

„Gazeta Wyborcza”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Okładka płyty zawierać będzie 24 strony, na których znajdą się kolorowe kadry z filmu, jego opis i krótka biografia papieża Franciszka.

Wydanie „Gazety Wyborczej” z filmem „Franciszek” na płycie DVD jest promowane w stacjach telewizyjnych (TVP1, TVN, Polsat oraz stacje tematyczne), w dzienniku „Metrocafe.pl” oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.
 
Dario Grandinetti i Silvia Abascal na okładce wydawnictwa, foto: Agora
Dario Grandinetti i Silvia Abascal na okładce wydawnictwa, foto: Agora


Z okazji Dnia Papieskiego „Gazeta Wyborcza” przygotowała dla swoich czytelników również artykuły dotyczące papieża Franciszka. W wydaniu z piątku, 7 października br. czytelnicy mogli dowiedzieć się więcej o samej postaci, również w kontekście popkultury, a „Magazynie świątecznym” „Gazety Wyborczej” (wydanie sobotnio-niedzielne, 8-9 października br.) można przeczytać tekst „Co pozostało po Franciszku?”, będący refleksją nad przesłaniem papieża które pozostawił w trakcie swojej wizyty w Krakowie w lipcu br., podczas Światowych Dni Młodzieży (więcej tutaj).

„Franciszek” - emisja w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 16 na 17 października 2016 roku o 0:35 w TVP Historia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...