reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eska TV HD w UPC

dodano: 2016-10-12 03:46 | aktualizacja: 2016-10-12 04:40
autor: studiolitek | źródło: inf. własna

Eska TV HD Abonenci sieci UPC oficjalnie zyskali dostęp do kanału Eska TV HD. Przypomnijmy, iż 28 września br., w wyniku decyzji nadawcy - Grupy ZPR Media, obecna Eska TV zmieniła się w kanał 8TV. Tego samego dnia na rynku zadebiutowała nowa Eska TV. Emisję Eska TV HD w UPC uruchomiono od razu i na liście kanałów stacja zachowała pozycję.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eska TV w jakości HD dostępna jest klientów UPC posiadających pakiety Select lub MAX. Na dekoderach Mediabox oraz przy korzystaniu z UPC MediaModułu CI+ kanał znajduje się na pozycji 785, natomiast w dekoderach Horizon i Kaon jest na pozycji 701.
 
Przekaz kanału Eska TV HD w UPC
Przekaz kanału Eska TV HD w UPC

8 TV umieszczono na kanale 152 w dekoderach Mediabox oraz przy korzystaniu z UPC MediaModułu CI+, natomiast w dekoderach Horizon i Kaon jest na pozycji 112.

Eska TV to polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

Kanał Eska TV prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej. Prezenterami stacji są dziennikarze znani z radiowej anteny Eski - Puoteck, Jankes, Lady Nina oraz Ola Kot. Eska TV nadaje swój program za pośrednictwem Internetu oraz w przekazie satelitarnym i w wybranych sieciach kablowych - w tym w UPC w jakości HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...