reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eska TV HD w UPC

dodano: 2016-10-12 03:46 | aktualizacja: 2016-10-12 04:40
autor: studiolitek | źródło: inf. własna

Eska TV HD Abonenci sieci UPC oficjalnie zyskali dostęp do kanału Eska TV HD. Przypomnijmy, iż 28 września br., w wyniku decyzji nadawcy - Grupy ZPR Media, obecna Eska TV zmieniła się w kanał 8TV. Tego samego dnia na rynku zadebiutowała nowa Eska TV. Emisję Eska TV HD w UPC uruchomiono od razu i na liście kanałów stacja zachowała pozycję.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eska TV w jakości HD dostępna jest klientów UPC posiadających pakiety Select lub MAX. Na dekoderach Mediabox oraz przy korzystaniu z UPC MediaModułu CI+ kanał znajduje się na pozycji 785, natomiast w dekoderach Horizon i Kaon jest na pozycji 701.
 
Przekaz kanału Eska TV HD w UPC
Przekaz kanału Eska TV HD w UPC

8 TV umieszczono na kanale 152 w dekoderach Mediabox oraz przy korzystaniu z UPC MediaModułu CI+, natomiast w dekoderach Horizon i Kaon jest na pozycji 112.

Eska TV to polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

Kanał Eska TV prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej. Prezenterami stacji są dziennikarze znani z radiowej anteny Eski - Puoteck, Jankes, Lady Nina oraz Ola Kot. Eska TV nadaje swój program za pośrednictwem Internetu oraz w przekazie satelitarnym i w wybranych sieciach kablowych - w tym w UPC w jakości HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...