reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jacek Kurski nadal prezesem TVP

dodano: 2016-10-12 15:10 | aktualizacja: 2016-10-12 15:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP?

Jacek Kurski TVP Jacek Kurski nadal będzie prezesem Telewizji Polskiej. W środę, 12 października br. zdecydowała o tym Rada Mediów Narodowych (RMN). Konkurs na nowego prezesa został ogłoszony we wrześniu br. Do trzeciego etapu zakwalifikowały się cztery osoby - Jacek Kurski, Agnieszka Romaszewska-Guzy, Krzysztof Skowroński i Bogdan Czajkowski. Konkurs wygrał Jacek Kurski. Przeciwko jego kandydaturze opowiedział się jeden z pięciu członków RMN - Juliusz Braun, były prezes TVP.

Rio 2016 TVP Jacek Kurski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kilka dni przed ogłoszeniem nazwiska nowego prezesa TVP, w Sejmie odbył się trzeci etap konkursu, który polegał na rozmowie kandydatów z członkami RMN, m.in. na temat wizji telewizji publicznej i sposób realizacji misji publicznej.

Zgodnie z uchwałą RMN z 2 sierpnia obecny prezes TVP Jacek Kurski miał być odwołany ze stanowiska z dniem rozstrzygnięcia konkursu na nowego prezesa TVP, ale nie później niż 15 października br. Jak widać, został ponownie powołany w skład jednoosobowego zarządu, na czteroletnią kadencję.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...