reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocyjna cena wejściówek na XIX Konferencję KIKE

dodano: 2016-10-12 16:48 | aktualizacja: 2016-10-13 10:20
autor: Jerzy Kruczek | źródło: KIKE Events

konferencja KIKE Jesienna edycja Konferencji KIKE rusza już za 5 tygodni. Między 13-14 października br. można zarejestrować się na to wydarzenie w promocyjnej cenie. Tylko do piątku bilety po 699 zł netto. Od 18 października cena wzrasta do 1299 zł. Dziewiętnasta Konferencja KIKE to wydarzenie, na którym warto być. To dwa dni prelekcji, warsztatów, paneli dyskusyjnych, networkingu, ale również gala wieczorna. To okazja do poznania najnowszych technologii i rozwiązań, które pomogą rozwinąć Ci Twój biznes, zachęca organizator.

Konferencja KIKE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O czym będziemy dyskutowali na XIX Konferencji KIKE?

Po raz pierwszy na Konferencji KIKE odbędzie się panel dyskusyjny pomiędzy przedstawicielami dużych operatorów, a lokalnymi ISP. Podczas dyskusji osoby reprezentujące Orange, UPC i Ineę opowiedzą o swoich planach inwestycyjnych oraz o koncepcji współpracy z MŚP branży telko. Swoją obecność potwierdzili: Piotr Muszyński (Wiceprezes Zarządu Orange), Janusz Kosiński (Prezes Zarządu Inea) i Grzegorz Giecko (Prezes Zarządu NPLAY, generalny wykonawca UPC). Stronę ISP reprezentować będzie w czasie dyskusji Andrzej Owczarek (Wiceprezes Zarządu KIKE) oraz uczestnicy spotkania w sesji pytań z sali.

O tym w co lepiej zainwestować: Data Center, kolokację zasobów czy chmurę obliczeniową. Emil Konarzewski z Audytela przedstawi aspekty kosztów, bezpieczeństwa i rozwoju biznesu.

O dostępie do słupów energetycznych po zmianie Megaustawy. Prelekcję poprowadzą Łukasz Bazański i Ewelina Grabiec z itBLegal.
O PeeringuDB – bazie danych z informacją o sieciach. Prowadzący Robert Woźny.

Oraz o wielu innych ciekawych tematach. Więcej szczegółów na stronie internetowej KIKE Events.

Konferencja KIKE odbędzie w hotelu Warszawianka w Serocku. Usytuowany obok Zalewu Zegrzyńskiego posiada własny aquapark oraz spa. Tam spotykamy się, aby podyskutować, wymienić się doświadczeniem, ale również zintegrować. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym pięknym miejscu? Zapraszamy do obejrzenia filmu.Kiedy: 22-23 listopada
Gdzie: Hotel Warszawianka w Serocku
REJESTRACJA


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...