reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix dla klientów T-Mobile

dodano: 2016-10-14 10:29 | aktualizacja: 2016-10-14 11:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: T-Mobile

Netflix T-Mobile Od soboty, 15 października br. T-Mobile zaoferuje swoim klientom dostęp do Netfliksa - największej na świecie platformy VOD. T-Mobile Polska jest pierwszym operatorem mobilnym w Polsce, który podpisał umowę z Netfliksem. W ramach aktualnej odsłony tej współpracy od 15 października pierwsi klienci oferty Supernet będą mogli korzystać bezpłatnie z zawartości serwisu.

Netflix T-Mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Docelowo T-Mobile zaoferuje integrację płatności za usługę i umożliwi rozliczenie jej na jednej fakturze. W ten sposób także osoby nieposiadające karty kredytowej będą mogły dołączyć do ponadstumilionowej widowni takich hitów, jak „Narcos”, „House of Cards”, „Stranger Things” czy „Daredevil”.
 

– Uważnie obserwujemy zachowania i potrzeby klientów, by dostarczać im dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują. Dotyczy to nie tylko usług telekomunikacyjnych, ale również multimedialnych. Widzimy, jak zmieniają się zwyczaje konsumenckie w zakresie konsumpcji treści wideo i jak ważną rolę pełni w nich dostęp mobilny. Dlatego współpraca z Netfliksem tuż po jego wejściu na polski rynek jest naturalnym wyborem – mówi Piotr Markowski, dyrektor departamentu marketingu B2C.

Pierwszymi, którzy skorzystają z najnowszej propozycji T-Mobile, będą klienci wybierający ofertę Supernet w opcji T3: otrzymają bezpłatny dostęp do zasobów Netfliksa przez 4 pełne miesiące. Treści będzie można oglądać w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Te same warunki są przewidziane dla aktualnych klientów T-Mobile (możliwa będzie zmiana oferty bez wydłużania okresu obowiązywania umowy).

Po wygaśnięciu okresu promocyjnego klienci będą mogli zdecydować, czy chcą przedłużyć swoją subskrypcję i łatwo rozliczać ją ze swoim rachunkiem, co operator umożliwi z początkiem lutego 2017 toku. Aplikacja Netflix będzie także preinstalowana od przyszłego roku na smartfonach dystrybuowanych przez T-Mobile.
 

– Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem i jesteśmy niesamowicie podekscytowani rozpoczęciem współpracy z T-Mobile” – powiedział Chris Whiteley, VP Business Development EMEA w Netflix. – Dzięki niej, klienci T-Mobile będą mogli w bardzo łatwy sposób korzystać z docenionych przez krytyków produkcji z serii Netflix Original i czerpać rozrywkę z telewizji oglądanej w zupełnie nowy sposób – dodał Whiteley.

Użytkownicy serwisu mogą bez ograniczeń korzystać z dostępu do ogromnej liczby hollywoodzkich hitów, popularnych seriali, filmów polskich, filmów dokumentalnych i niezależnych, stand-upów i programów dla dzieci. Obecnie już ponad 80% materiałów ma polskie napisy, lektora albo obie opcje tłumaczenia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

550 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...
reklama