reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Big Brother na Canal+ Niebieskim

dodano: 2002-05-09 11:17 | aktualizacja: 2002-05-09 11:17
autor: Piotr Witkowski | źródło:

Całodobowa transmisja programu Big Brother na platformie Cyfra+ zostanie przeniesiona z Canal+ Żółtego na Canal+ Niebieski. Jest to wynikiem nakazu KRRiT, która zabroniła emisji programu w ramach kanału Żółtego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W swoim piśmie z 16 maja KRRiT zarządała od nadawcy - pod groźbą kary finansowej - zaprzestania emisji Big Brothera na Canal+ Żółtym. Według Rady nadawca łamał w ten sposób zapisy w przyznanej mu koncesji o udziale procentowym poszczególnych typów programów.

Od 18 maja, od godziny 5.40, całodobowa transmisja programu Big Brother będzie dostępna w ramach Canal+ Niebieskiego. Dotychczasowa ramówka kanału znajdzie się na Canal+ Żółtym.

Według Cyfry+ dostępny od 14 kwietnia program Big Brother cieszy się rosnącym zainteresowaniem jej abonentów. Platforma podaje także, iż 70 proc. jej klientów z satysfakcją przyjęło fakt wprowadzenia relacji na żywo przez całą dobę z domu Wielkiego Brata.

Oglądalność programu - zgodnie z przeprowadzonymi przez AGB Polska badaniami - bije wszelkie rekordy. Udziały w widowni, wśród widzów Cyfry+, sięgają w najlepszych momentach do poziomu 35 - 40 proc. Nadawca otrzymuje także - jak twierdzą jego przedstawiciele - wiele telefonów i korespondencji (m.in. ponad 200 e-maili), w których abonenci wyrażają zadowolenie z możliwości oglądania Big Brothera i proszę o jego kontynuację, aż do dnia wielkiego finału.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama