reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Undressed Polska: randka w łóżku” w TLC [wideo]

dodano: 2016-10-24 19:41 | aktualizacja: 2016-10-24 20:52
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TLC

Undressed Polska: randka w łóżku TLC Czy spełniona zawodowo kobieta będzie w stanie rozebrać się do bielizny na pierwszej randce? Jakiej partnerki może poszukiwać wdowiec samotnie wychowujący troje dzieci? Dlaczego szalona flirciara myśli, że jest w stanie zakochać się w mężczyźnie w 30 minut? Poznaj historie Polaków, którzy mimo odmiennych motywacji mają jeden wspólny cel – znaleźć miłość. Oglądaj „Undressed Polska: randka w łóżku” od 25 października o godzinie 22:30 w telewizji TLC.

Undressed Polska: randka w łóżku TLC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadchodzi prawdziwa rewolucja w randkowaniu! Samotni Polacy przełamują utarte schematy, jakie dotychczas obowiązywały przy poszukiwaniu idealnej partnerki czy partnera. Na pierwszą randkę idą do… łóżka. W intymnej atmosferze, w zaciemnionym pomieszczeniu, z wielkim ekranem w tle, spotka się dwoje singli. „Rozbierzcie się” i „wejdźcie do łóżka” to z pozoru proste komunikaty, od jakich rozpocznie się ich randka. Jak się zachowają w tej niezwykłej sytuacji? Czy znajdą sposoby, aby przezwyciężyć wstyd i otworzyć się na zupełnie obcą osobę? Wspólnie spędzone pół godziny będzie: intensywne, namiętne, zaskakujące. Czy zaowocuje tym, że para zechce kontynuować swoją znajomość, po wyłączeniu kamer? To na naszych oczach zostanie podjęta decyzja. 

Tu nie ma czasu do stracenia. Uczestnicy „Undressed Polska: randka w łóżku” starają się zaprezentować z jak najlepszej strony. Natalia spróbuje oczarować Kubę tańcem. Kasia postara się zachwycić Kamila grą na skrzypcach. Natomiast Ania postawi na wielkie wejście z efektem „wow”. Czy to wystarczy, aby Dariusz „padł do jej stóp”? W programie będziemy jednak nie tylko świadkami efektownych talentów uczestników i ich wybitnych strategii na idealną randkę. Poznamy także tę drugą, bardziej refleksyjną, a często i wzruszającą, stronę spotkania dwojga samotnych ludzi. Dowiemy się m.in. jaka jest ich historia, o jakim partnerze bądź partnerce marzą i co najbardziej szalonego byliby w stanie zrobić z miłości. Dla wielu z nich jest to właśnie udział w programie „Undressed Polska: randka w łóżku”. Zatem kto wie, być może na naszych oczach narodzi się prawdziwe uczucie! 
 

– Dla mnie jednym z ważniejszych momentów podczas nagrania było wymowne zakończenie spotkania dojrzałej pary. Wtedy padły trudne i mocne słowa: Nie przyszliśmy tu po znajomość, ale po miłość. To jest zdanie, które jeszcze ciągle daje mi do myślenia. Tak. Nasi uczestnicy nie przychodzą tu po znajomość. Przychodzą po miłość. A my jesteśmy szczęśliwi, że możemy być częścią tego niezwykłego miłosnego eksperymentu – dodaje Joanna Majorkiewicz, reżyser „Undressed Polska: randka w łóżku”.

Program oparty jest na włoskim formacie. W tym kraju okazał się niekwestionowanym hitem. Aktualnie zdobywa swoich fanów także wśród polskich widzów. Premiera lokalnej wersji programu „Undressed Polska: randka w łóżku” we wtorek, 25 października o godz. 22:30. Obecnie na antenie telewizji TLC  można oglądać brytyjską wersję formatu.

Natomiast telewizja TLC udostępniła bezpłatnie odcinek ekstra przed premierą programu na antenie. Specjalną „Randkę w łóżku” z udziałem Natalii i Kuby można obejrzeć w dedykowanej zakładce na stronie www.randkawlozku.pl, kanale Youtube TLC Polska oraz fanpage’u TLC Polska na Facebooku.

Undressed Polska: randka w łóżku
Premiera: we wtorek, 25 października, o godz. 22:30 w telewizji TLC

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...
reklama