reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jake i piraci z Nibylandii” w kanale Puls 2

dodano: 2016-10-26 19:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

Puls 2 Puls2 Niezwykłe przygody, piraci, skarb i wspaniała zabawa. W środę, 26 października br. Puls 2 rozpoczął emisję animacji Disneya „Jake i piraci z Nibylandii” (więcej tutaj). Bohaterami serialu są Jake, Iza i Fajtek - mali piraci, którzy w każdym odcinku próbują odnaleźć tajemniczy skarb. Jednak na drodze do celu stoją zły Kapitan Hak, jego towarzysz Swądek i wielu innych nieprzyjaciół. By wszystkich przechytrzyć i zdobyć upragniony skarb z Nibylandii, piraci będą musieli użyć sprytu i pewnego magicznego pyłu... Czy piracka misja zakończy się sukcesem? Dodajmy, iż serial ten mogą również oglądać widzowie stacji Disney Junior (więcej tutaj).

Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Produkcja „Jake i piraci z Nibylandii” zdobyła nagrody Daytime Emmy Awards i Annie Awards przyznawane najlepszym animacjom na świecie. Tytuł ten wzmocnił codzienne pasmo „Junior TV” w Pulsie 2, w ramach którego kanał emituje również takie animacje, jak m.in.: „Gumisie” (więcej tutaj), „Kumple z dżungli na ratunek” (więcej tutaj), „Nowe przygody Kubusia Puchatka”, „SpongeBob Kanciastoporty” (więcej tutaj) oraz „Alvinnn!!! I wiewiórki” (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Jake i piraci z Nibylandii”, foto: Disney
Bohaterowie serialu animowanego „Jake i piraci z Nibylandii”, foto: Disney


„Jake i piraci z Nibylandii” - emisja od poniedziałku do piątku (od 26 października 2016 roku) o 6:35 w paśmie „Junior TV” w kanale Puls 2 (Puls 2 HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie kanału Disney Junior.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...