reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Księżniczki Disneya w listopadzie w Pulsie 2

dodano: 2016-11-13 00:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Puls 2 Puls2 „Niedziele z księżniczkami Disneya” foto: Disney Media Distribution Puls 2 rozpoczął cykl „Niedziele z księżniczkami Disneya”, w ramach którego emituje kultowe animacje tego dystrybutora. Z tej okazji ruszył konkurs z nagrodami. Partnerem akcji jest Disney, a sponsorami nagród są: Hasbro, Wydawnictwo Egmont oraz Universal Music Polska. Cykl „Niedziele z księżniczkami Disneya” będzie emitowany w Pulsie 2 przez cały listopad br. W ramach cyklu kanał wyemituje tak kultowe animacje, jak „Pocahontas”, „Mała Syrenka”, „Księżniczka i Żaba” oraz „Kopciuszek”.

TV Puls Puls 2 Puls2 „Niedziele z księżniczkami Disneya” foto: Disney Media Distribution


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z tej okazji ruszył konkurs z nagrodami inspirowanymi księżniczkami Disneya. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiadać na pytania konkursowe pojawiające się na fanpejdżu kanału Puls 2 na portalu społecznościowym Facebook. Do wygrania są m.in.: lalki Pocahontas, Ariel, Kopciuszek i Tiana, książki „Złote księgi bajek do słuchania” i „Wielka księga opowieści” oraz płyty „Piosenki dla księżniczek”. Konkurs potrwa do niedzieli, 27 listopada 2016 roku.
 
Bohaterka animacji „Kopciuszek”, foto: The Walt Disney Company
Bohaterka animacji „Kopciuszek”, foto: The Walt Disney Company
Bohaterowie animacji „Księżniczka i Żaba”, foto: Walt Disney Pictures
Bohaterowie animacji „Księżniczka i Żaba”, foto: Walt Disney Pictures
Bohaterka animacji „Mała Syrenka”, foto: Disney
Bohaterka animacji „Mała Syrenka”, foto: Disney
Bohaterka animacji „Pocahontas”, foto: Disney Media Distribution
Bohaterka animacji „Pocahontas”, foto: Disney Media Distribution
Bohaterka animacji „Pocahontas”, foto: Disney Media Distribution/Telewizja Puls
Bohaterka animacji „Pocahontas” i nagrody w konkursie, foto: Disney Media Distribution/Telewizja Puls


W ramach cyklu kanał wyemituje tak kultowe animacje, jak „Pocahontas” (emisja w niedzielę, 13 listopada br. o godzinie 10:35), „Mała Syrenka” (w niedzielę, 13 listopada br. o godzinie 12:10), „Księżniczka i Żaba” (w niedzielę, 20 listopada br. o godzinie 12:00) oraz „Kopciuszek” (w niedzielę, 27 listopada br. o godzinie 12:35).

Dodatkowo, jak poinformował nadawca, emitowane od poniedziałku do piątku pasmo „Junior TV” z animacjami uzyskało w październiku br. udział w rynku na poziomie 9,22 proc. (SHR%, All 4-12), dzięki czemu Puls 2 wyprzedza wszystkie kanały dziecięce, m.in. Nickelodeon i TVP ABC. Puls 2 aktualnie dociera do ponad 28 milionów Polaków i znajduje się wśród dziesięciu największych i najlepiej oglądanych kanałów telewizyjnych w kraju (zasięg techniczny: 79,6 proc. - 28,3 mln widzów, dane za Telewizją Puls). Puls 2 emituje takie produkcje animowane, jak m.in. „Jake i piraci z Nibylandii” (więcej tutaj), „Pingwiny z Madagaskaru” (więcej tutaj), „Gumisie” (więcej tutaj), „Kumple z dżungli na ratunek” (więcej tutaj), „Alvinnn!!! i Wiewiórki” (więcej tutaj) oraz „Nowe przygody Kubusia Puchatka” (więcej tutaj).

„Junior TV” - emisja od poniedziałku do piątku o 6:00; „Niedziele z księżniczkami Disneya” - emisja w niedziele w kanale Puls 2 (Puls 2 HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...