reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-06-30 - 2022-07-01

Canal+: oświadczenie ws. meczów Premier League

dodano: 2016-11-17 15:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+/satkurier.pl

nc+ Premier League Logo 17 listopada br. Canal+ opublikowało kolejne oświadczenie w sprawie transmisji meczów Premier League. Przypomnijmy, że nadawca zaprzestał pokazywania meczów rozgrywanych w soboty o godz. 16:00, co tłumaczył pojawiającymi się w ostatnim czasie w pubach w Wielkiej Brytanii przypadkami nielegalnych transmisji spotkań Premier League. Teraz ujawnia więcej szczegółów w tej sprawie.

Premier League


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oświadczenie w sprawie meczów Premier League:

Jak już informowaliśmy, w ostatnim czasie w pubach w Wielkiej Brytanii pojawiały się przypadki nielegalnych transmisji spotkań Premier League.

Szczególnie dotyczy to meczów rozgrywanych w soboty o godz. 16:00, które zgodnie z regulacjami angielskiej federacji piłkarskiej obowiązującymi od lat 60-tych XX wieku nie mogą być transmitowane w telewizji w Wielkiej Brytanii.

Niestety, wydaje się, że do pojawiających się w brytyjskich pubach transmisji tych meczów wykorzystywana jest między innymi platforma nc+.

W związku z tym platforma nc+ nie może transmitować na żywo meczów rozgrywanych w soboty o 16:00 do 17 grudnia. Niemniej jednak z przyjemnością informujemy, że będziemy mogli pokazać na żywo następujące mecze rozgrywane w najbliższym czasie w tym terminie: Southampton – Liverpool (19 listopada) oraz Tottenham Hotspur – Swansea City (3 grudnia).

Ponadto, aby zadowolić naszych widzów - kibiców angielskiej piłki, platforma nc+ pokaże na żywo dodatkowe mecze niedzielne: Manchester United – West Ham United (27 listopada), Southampton – Middlesbrough (11 grudnia) i Tottenham Hotspur – Burnley (18 grudnia), a także mecz Middlesbrough – Liverpool (14 grudnia) z kolejki rozgrywanej w środku tygodnia.

Jesteśmy w pełni zaangażowani, aby rozwiązać opisaną sytuację w taki sposób, aby po 17 grudnia już nie występowała. Będziemy oczywiście na bieżąco informować o rozwoju wydarzeń.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...