reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: 9 kanałów w oknie otwartym Telewizji Osobistej

dodano: 2016-12-01 12:20 | aktualizacja: 2016-12-01 12:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia/satkurier.pl

Netia Przez cały grudzień użytkownicy GigaOferty Telewizji Osobistej operatora Netia otrzymają dostęp do 9 kanałów w ramach okna otwartego. Dodatkowo z okazji premiery nowych odcinków serialu „Wikingowie” dnia 1 grudnia odkodowany zostanie kanał History HD.

Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Okno otwarte startuje 1 grudnia br. Obejmie ono 9 kanałów z różnych pakietów tematycznych – rozrywkowych, filmowych i dziecięcych.

Poszukujący rozrywki będą mogli zapoznać się z ofertą Discovery Channel, National Geographic Channel i BBC Brit. Discovery Channel emituje przez całą dobę filmy i programy popularnonaukowe, historyczne oraz przyrodnicze. National Geographic Channel to telewizyjny odpowiednik słynnego magazynu. A BBC Brit jest skierowany do młodych mężczyzn, którzy znajdą w ramówce programy motoryzacyjne, w tym „Top Gear”, dokumentalne oraz naukowe.

Kinomaniacy ucieszą się z dostępu do kanałów filmowych. TNT oferuje największe hollywoodzkie hity filmowe i seriale, Kino Polska – filmy fabularne i dokumentalne, w większości rodzimej produkcji, a Sundance Channel HD jest poświęcony kinu niezależnemu.

Najmłodsi będą mogli spędzić czas przy Baby TV i Nick Jr., a dzieci powyżej 6. roku życia zainteresują propozycje stacji Boomerang.

Dodatkowo, 1 grudnia odbędzie się premiera nowych odcinków 4. sezonu serialu „Wikingowie” na kanale History HD. W związku z tym, kanał będzie w tym dniu odkodowany dla wszystkich klientów GigaOferty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...