reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra z 6 nowymi kanałami w ofercie

dodano: 2016-12-01 15:50
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra

Vectra Na początku grudnia br. abonenci Vectry otrzymają dostęp do nowych programów telewizyjnych. 6 grudnia oferta cyfrowa operatora zostanie wzbogacona o 6 kanałów, tj. Discovery Historia, Eleven Extra, Zebrra.tv, Metro, WP i Nowa TV. Co więcej, 2 stycznia 2017 roku dołączy do niej kolejny program w jakości HD - Food Network. Po zmianach Vectra będzie oferowała 84 kanały HD.

Vectra nowe kanały grudzień 2016


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Discovery Historia będzie dostępny w pakiecie Złotym i Platynowym (pozycja EPG 519), Eleven Extra w pakiecie Eleven (pozycja EPG 232), Zebrra.tv w pakiecie Złotym i Platynowym (pozycja EPG 828), Metro, WP i Nowa TV w pakiecie Stalowym, Srebrnym, Złotym i Platynowym (pozycja EPG kolejno 192, 194 i 193), a Food Network w pakiecie Srebrnym, Złotym i Platynowym (pozycja EPG 148).
 

Nasza oferta programowa systematycznie jest wzbogacana i uzupełniania o nowe pozycje. Rozbudowując ją dbamy o potrzeby każdego członka rodziny. Szczególne miejsce w Vectrze zajmują kanały sportowe, które stale poszerzamy. Dowodem na to jest włączenie programu Eleven Extra. Zatem cieszymy się, że w długie jesienno-zimowe wieczory abonenci Vectry, w gronie rodziny i przyjaciół, będą mogli wspólnie spędzić czas korzystając z tak atrakcyjnej rozrywki
– powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

Opisy poszczególnych stacji, przygotowane przez ich nadawców:

Discovery Historia oferuje widzom możliwość spojrzenia na fakty historyczne z różnych stron. Tutaj rzetelnie badamy wydarzenia, nadając HISTORII pewną perspektywę, dopuszczając do dyskusji różne poglądy i teorie. Wydobywamy HISTORIE ukryte w cieniu i oświetlamy je z różnych stron. Rzucamy nowe światło na bogate dzieje ludzkości od ich początków do współczesności. Discovery HISTORIA. Pewna perspektywa.

Eleven Extra to jeszcze więcej sportu najwyższej klasy! Trzeci kanał ze rodziny Eleven Sports oferuje przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports. Eleven Extra, tak jak wszystkie kanały grupy, nadaje 24 godziny na dobę, w HD i z polskim komentarzem.

Metro to nowy, ogólnodostępny kanał, produkowany przez Green Content, spółkę z Grupy Agora. W ofercie znajdą się uznane produkcje kinowe w doborowej obsadzie, współczesne seriale, intrygujące filmy dokumentalne, emocjonujące programy typu reality show. Metro to lekka, nowoczesna forma, dynamizm, a także świeże spojrzenie na ludzi, wydarzenia i zjawiska. Kanał kieruje swoją ofertę do osób otwartych na nowości i inspiracje, chcących lepiej zrozumieć świat i drugiego człowieka.

WP - Telewizja Wirtualnej Polski - obiektywna, niezależna, interaktywna telewizja o profilu uniwersalnym. Zawsze przedstawia prawdziwy obraz wydarzeń, Polski i Polaków. Pokazuje, co tak naprawdę, dzieje się w Polsce.

Nowa TV to ogólnodostępna, bezpłatna telewizja skierowana do całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

Zebrra.tv to radomska telewizja, która prezentuje programy publicystyczne, społeczne, kulturalne, rozrywkowe. Telewizja Zebrra.tv powstała w 2014 roku. Głównym programem informacyjnym jest „Dziennik”, nadawany o godz. 17:15. Zebrra.tv emituje programy związane nie tylko z ziemią radomską. Prezentowane audycje dotyczą wszystkich zakątków Polski.

Food Network to jedna z najszybciej rozwijających się lifestyle'owych i rozrywkowych marek wśród kanałów należących do Scripps Network International. Bogata oferta kanału to kompendium przystępnie podanej wiedzy na temat wszystkiego, co wiąże się z kulinariami. Widzowie mogą poznawać prawdy i mity na temat diet, uczyć się racjonalnie odżywiać i dobierać odpowiednie menu do stylu życia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...