reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa TV z emisją programów na Facebooku

dodano: 2016-12-02 00:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Nowa TV Telewizja Nowa TV aktywnie wykorzystuje media społecznościowe. Jak zapewnia nadawca, od czasu debiutu stacji w dniu 9 listopada br. (więcej tutaj), utworzony na portalu społecznościowym Facebook profil telewizji cieszy się wśród użytkowników dużą popularnością. W ciągu miesiąca polubiło go ponad 32.000 osób i liczba ta nadal rośnie. W piątek, 2 grudnia br. zaplanowana została akcja specjalna „Nowa TV - wieczór na Facebooku”, polegająca na emisji na fanpage’u stacji trzech programów z oferty telewizji Nowa TV, takich jak „24 godziny online.pl”, „Redakcja. Dział Śledczy” i „Nowa rewia kabaretowa”.

Nowa TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wybrane programy do emisji 2 grudnia br. na fanpage’u Nowej TV na Facebooku to: główny program informacyjny Nowej TV „24 godziny online.pl” (transmisja aktualnego wydania, emitowanego w tym samym czasie na żywo w Nowej TV), odcinek „Nowej rewii kabaretowej” z udziałem Kabaretu Skeczów Męczących oraz odcinek serialu „Redakcja. Dział Śledczy”, pod tytułem „Dom starców”. Każdy z programów poprzedzony będzie krótką zapowiedzią.

- Ze względu na zmieniające się trendy i zachowania konsumentów, zakres narzędzi, które odbiorcy mają do dyspozycji stale poszerza się. Niewątpliwie jedną z ważniejszych ról odgrywają media społecznościowe, które z racji dynamiki rozwoju oraz  charakteru stanowią ważny kanał komunikacji naszej telewizji z otoczeniem. Telewizja Nowa TV debiutowała na rynku telewizyjnym niespełna miesiąc temu, a już teraz na facebookowym  fanpage’u stacji mamy ponad 32.000 użytkowników, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie. Prowadzimy komunikację intensywnego dialogu z naszymi widzami niezależnie od tego, jak odbierają nasz program. Akcja „Nowa TV - wieczór na Facebooku” jest naszym pionierskim projektem, który służy realizacji celów biznesowych

- mówi Ewa Lampart, dyrektor zarządzająca kanału Nowa TV.


Emisja specjalnego bloku na Facebooku „Nowa TV - wieczór na Facebooku” rozpocznie się o godzinie 18:30. Programy nadawane będą jeden po drugim.
 
Jarosław Kulczycki, Beata Tadla, Joanna Dunikowska i Marek Czyż w programie „24 godziny online.pl”, foto: Grupa ZPR Media
Jarosław Kulczycki, Beata Tadla, Joanna Dunikowska i Marek Czyż w programie „24 godziny online.pl”, foto: Grupa ZPR Media


Dodatkowo, główny program informacyjny telewizji Nowa TV - „24 godziny online.pl” - będzie miał równoległą emisję na fanpage’ach wybranych mediów związanych z Grupą ZPR Media: regionalnych oddziałów eskainfo.pl oraz portalu se.pl. Program będzie można zobaczyć na portalach internetowych: nowa.tv, se.pl oraz w serwisie eskago.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...