reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczno-sylwestrowa oferta Polo TV

dodano: 2016-12-20 19:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Polo TV Edyta Folwarska Telewizja muzyczna Polo TV przygotowała specjalną ofertę świąteczno-sylwestrową. W Wigilię i Boże Narodzenie stacja zaprezentuje najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu gwiazd disco polo („Hej, kolęda” i „Święta z Radkiem”). W sylwestra widzowie Polo TV będą mogli bawić się w rytm największych i najnowszych hitów muzyki tanecznej. Na scenie łódzkiej Atlas Areny zobaczymy gwiazdy disco polo, takie jak Akcent, Weekend, Boys, After Party, Mig, Classic, Paweł Dudek „Czadoman”, Power Play, Playboys, Piękni i Młodzi, Defis, D-Bomb, B-Qll, Camasutra, Markus Przeradowski „Markus P.” i Jorrgus. Wystąpi także rumuńska wokalistka Elena Alexandra Apostoleanu „Inna”. Koncert poprowadzą Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala.

Polo TV Maciej Smoliński, Edyta Folwarska i Jacek Mędrala


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Wigilię i Boże Narodzenie (w sobotę, 24 grudnia br. o 17:00 i 22:00 oraz w niedzielę, 25 grudnia br. o godzinie 17:30) na antenie Polo TV obejrzeć będzie można koncert „Hej, kolęda”, odbywający się w zabytkowych wnętrzach kościoła w Tokarni na terenie Muzeum Wsi Kieleckiej. Najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewają m.in. Weekend, Boys, Akcent, Classic. Ponadto w wigilijną sobotę o godzinie 20:00 stacja wyemituje program „Święta z Radkiem”, czyli kolędy w wykonaniu lidera zespołu Weekend, Radosława Liszewskiego, w Klasztorze Pokamedulskim w Wigrach.
 
Marcin Miller, Radosław Liszewski, Zenon Martyniuk, Agnieszka Drewnicka, Patryk Pegza i Paweł Dudek „Czadoman” wystąpią na koncercie sylwestrowym w Łodzi, foto: Grupa ZRP Media
Marcin Miller, Radosław Liszewski, Zenon Martyniuk, Agnieszka Drewnicka, Patryk Pegza i Paweł Dudek „Czadoman” wystąpią na koncercie sylwestrowym w Łodzi, foto: Grupa ZRP Media
Sylwestrowy koncert w Łodzi poprowadzi Edyta Folwarska, foto: Grupa ZPR Media
Sylwestrowy koncert w Łodzi poprowadzi Edyta Folwarska, foto: Grupa ZPR Media


W sobotę, 31 grudnia br. o godzinie 20:00 na antenie Polo TV wystartuje taneczny sylwester - koncert w łódzkiej Atlas Arenie z udziałem gwiazd muzyki disco polo i dance (więcej tutaj). Na scenie nie zabraknie takich wykonawców, jak: Akcent, Weekend, Boys, After Party, Mig, Classic, Paweł Dudek „Czadoman”, Power Play, Playboys, Piękni i Młodzi, Defis, D-Bomb, B-Qll, Camasutra, Markus Przeradowski „Markus P.” i Jorrgus. Ponadto wystąpi Inna, rumuńska piosenkarka znana z przebojów dance i eurodance. Koncert sylwestrowy uświetnią specjalne pokazy pirotechniczne, laserowe oraz taneczne. Pojawi się także Super Wróż z noworocznym horoskopem. Gospodarzami imprezy będą prezenterzy Polo TV: Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...