reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W tym programie gwałt i morderstwo będą dozwolone

dodano: 2016-12-23 12:45 | aktualizacja: 2016-12-23 15:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: game2winter/deadline.com

Game2: Winter Gwałt i morderstwo są rzekomo wśród dopuszczalnych elementów zbliżającego się rosyjskiego reality show „Game2: Winter”. W trwającej dziewięć miesięcy walce o przetrwanie na Syberii udział weźmie 30 zawodników (zarówno kobiet, jak i mężczyzn). Uczestnicy będą musieli zmagać się z mrozem -40 °C czy dzikimi zwierzętami. Nagrodą dla zwycięzcy jest 100 mln rubli (ok. 6,9 mln zł). Jeśli zwycięzców będzie kilku, to zostanie ona podzielona.

Game2: Winter


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Reality show rozpocznie się 1 lipca 2017 roku i potrwa do 1 kwietnia 2018 roku. Uczestników będzie można podglądać online na żywo, przez całą dobę. Pomysłodawcą tego projektu jest Jewgienij Piatkowski, który finansuje show. Jak podają lokalne źródła, Piatkowski zainwestował w tę serię 1 mld rubli (ok. 69 mln zł). Program będzie emitowany w językach angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, chińskim i arabskim.

Oficjalne ogłoszenie mówi: „Każdy uczestnik wyraża zgodę na to, że może być okaleczony, nawet zabity. 2000 kamer, 900 ha i 30 żyć”. A także: „Wszystko jest dozwolone. Bijatyka, alkohol, morderstwo, gwałt, palenie tytoniu, cokolwiek”.

W wywiadzie udzielonym w zeszłym miesiącu, Piatkowski powiedział, że wszyscy potencjalni uczestnicy podpisują papier, że zdają sobie sprawę z tego, iż mogą zostać zgwałceni czy nawet zabici. Na dzień 18 listopada zgłoszeń dokonały 32 osoby, w tym jeden Amerykanin. Kilka dni później lista kandydatów powiększyła się do 60 osób. Oczywiście, uczestnicy są świadomi tego, że przestępstwa będą karane, zgodnie z przepisami obowiązującymi na terytorium Rosji.

Przed startem show, zawodnicy zostaną odpowiednio przeszkoleni z zakresu surwiwalu przez byłych agentów Specnazu. W programie będą mogli posiadać noże, ale nie broń palną. Piatkowski powiedział, że kandydaci muszą być psychicznie zdrowi i mieć ukończone 18 lat. W miejscu, gdzie będzie rozgrywać się show, nie będzie załogi filmowej, za to zainstalowane zostanie 2000 kamer, a każdy uczestnik będzie mieć dodatkowo własną kamerkę.

Aby wziąć udział w „Game2: Winter”, uczestnik musi wpłacić 10 mln rubli (ok. 690 tys. zł), chyba że zostanie wybrany przez widzów w drodze głosowania. Piatkowski uważa, że program ​​przyciągnie osoby „bogate i lubiące ryzyko”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

509 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 10m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5...

100 zł Więcej...
reklama