reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVR i Top Kids ze wspólnym pasmem

dodano: 2016-12-25 16:40 | aktualizacja: 2016-12-25 21:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Michał Winnicki Entertainment Są już pierwsze efekty przejęcia przez Michała Winnickiego, właściciela firmy Michał Winnicki Entertainment (nadawcy kanałów Power TV, Nuta.tv, Adventure i Top Kids), większościowego pakietu udziałów w spółce Nova Media (nadawcy TVR) (więcej tutaj). W okresie świąteczno-noworocznym stacje Top Kids (Top Kids HD) i TVR (TVR HD) emitują wspólne pasmo. W ramach wspólnej ramówki tych kanałów nadawane są seriale animowane, znane z anteny Top Kids.

Michał Winnicki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Top Kids rozpoczął nadawanie 1 grudnia 2015 roku (więcej tutaj). Stacja jest dostępna w rozdzielczościach standardowej i wysokiej (Top Kids HD). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W ofercie stacji widzowie znajdą klasyczne seriale animowane. Kanał dostępny  jest w sieciach kablowych i IPTV oraz w Internecie.
 
Pasmo Top Kids na antenie kanału TVR
Pasmo Top Kids na antenie kanału TVR

Stacja TVR rozpoczęła emisję w 2010 roku na podstawie zmienionej koncesji kanału TVC, przyznanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (KRRiT) na początku 2008 roku. Dodajmy, iż stacja TVC nigdy nie rozpoczęła nadawania. Od 2013 roku kanał TVR dostępny jest w wysokiej rozdzielczości (TVR HD). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Stacja dostępna jest w sieciach kablowych i IPTV oraz w Internecie (więcej tutaj). Nowy właściciel zapowiedział, iż w ofercie kanału, oprócz programów poświęconych spędzaniu czasu na łonie natury, znajdą się także seriale animowane dla najmłodszych widzów, programy dokumentalne dla ciekawych świata mężczyzn oraz filmy i seriale dla kobiet. - TVR nie odcina się od swoich korzeni, ale znacznie rozszerzy swoją grupę docelową także o widzów mieszkających w większych miastach, co powinno pozytywnie wpłynąć na wzrost wyników oglądalności - czytamy w komunikacie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama