reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Kossakowski będzie jak Szpak?

dodano: 2016-12-30 18:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV „Kossakowski. Być jak... ” W piątek, 30 grudnia br. o godzinie 22:00 w telewizji TTV wyemitowany zostanie dziesiąty odcinek programu „Kossakowski. Być jak...” (więcej tutaj). Kim jest Michał Szpak? Wokalista, który swoim występem zachwycił jurorów programu TVN „X Factor” (więcej tutaj). Gwiazdor, którego urodę i styl komentuje cała Polska. Wygląd i zachowanie sceniczne to jednak nie wszystko. Przemysław Kossakowski będzie musiał sięgnąć głębiej i odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania.

TTV „Kossakowski. Być jak... ” Przemysław Kossakowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co jest dla niego najważniejsze? W co wierzy? I wreszcie: jaki jest naprawdę? A wszystko po to, by chociaż przez chwilę być jak... Michał Szpak.

W programie „Kossakowski. Być jak...” Przemysław Kossakowski wchodzi w skórę i w życie osób znanych z pierwszych stron gazet. Próbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe - od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przygląda się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W tym programie padają pytania, których nikt nigdy nie ośmielił się im wcześniej zadać. Dla gospodarza programu i jego gwiazdy to czas próby. Upodobniony fizycznie do bohatera odcinka spotyka się z nim w kameralnej rozmowie. W nowym kostiumie i z nową twarzą odważy się pójść krok dalej. Czy to mu wystarczy, żeby być jak...?

„Kossakowski. Być jak...” - emisja w piątek, 30 grudnia 2016 roku o 22:00 w TTV (TTV HD). Inne programy Przemysława Kossakowskiego mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TTV (TTV HD) i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...