reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CBS Action: najlepsze odcinki MacGyvera

dodano: 2017-01-02 14:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: CBS Action

CBS Action MacGyver Nie ma chyba lepszego sposobu na spędzenie długiego, zimowego dnia niż spotkanie z MacGyverem. Postać agenta specjalnego, który nie nosi broni, ponieważ jest w stanie wyjść obronną ręką z każdej sytuacji korzystając ze swej wiedzy technicznej i pomysłowości, już dawno zyskała miano kultowej.

CBS Action MacGyver


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Angus MacGyver (Richard Dean Anderson) jest pracownikiem ściśle tajnej organizacji zwanej Phoenix Foundation. Ponadto posiada zdumiewający talent do pokonywania największych niebezpieczeństw za pomocą przedmiotów codziennego użytku i tego, co z nich można stworzyć. Niezależnie od tego przed jakim problemem staje, MacGyver zawsze pokona wroga swoim sprytem i umiejętnościami.

W jednym z emitowanych w ramach maratonu odcinków MacGyver będzie musiał przyjść z pomocą swej pięknej przyjaciółce, Penny Parker (Teri Hatcher). Penny ma być główną gwiazdą musicalu, jednak w trakcie przygotowań do wystawienia sztuki w teatrze zaczynają dziać się dziwne rzeczy… Czy MacGyver rozwiąże zagadkę i zdoła uchronić swą przyjaciółkę przed grożącym jej niebezpieczeństwem?

W jednym z kolejnych odcinków przenosimy się wraz z głównym bohaterem do Genewy, gdzie MacGyver czuwa nad istotnymi negocjacjami pomiędzy dwoma skłóconymi państwami. Rozmowy zostają przerwane atakiem na życie prezydenta Habada (Michael Naxos), o który posądzony zostaje właśnie MacGyver! Zaradny agent musi nie tylko dowieść swojej niewinności, ale również powstrzymać prawdziwego snajpera…
 

Na 24 godziny z najlepszymi odcinkami serialu „MacGyver” z sezonów 4-7 kanał CBS Action zaprasza 6 stycznia od 6:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...