reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tok FM: Dorota Warakomska poprowadzi poranek

dodano: 2017-01-10 20:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM W czwartek, 12 stycznia br., Dorota Warakomska dołączy do grona prowadzących „Poranek Radia Tok FM” (więcej tutaj). W latach 1991-2006 dziennikarka była związana zawodowo z Telewizją Polską. Przez 4 lata była stałą korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych, a także prezenterką programów informacyjnych „Wiadomości” TVP1 (emisja także w TVP Polonia) (więcej tutaj) i „Panorama” TVP2. Pełniła również funkcję wicedyrektorki w TVP1 odpowiedzialnej za informacje i publicystykę. Z Radiem Tok FM (Agora) dziennikarka związana jest od 2016 roku.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

-  Moja działalność społeczna będzie także moją misją na antenie Radia Tok FM. Przez pryzmat spraw kobiet będę starała się pokazywać politykę, gospodarkę, kulturę i tematy społeczne. Moja druga pasja to Ameryka, ale w studiu Tok FM będę unikała wolnej amerykanki

- mówi Dorota Warakomska.


Dorota Warakomska jest dziennikarką, pisarką i działaczką społeczną. W latach 1991-2006 była związana zawodowo z Telewizją Polską. Przez 4 lata była stałą korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych, a także prezenterką programów informacyjnych „Wiadomości” i „Panorama”. Pełniła również funkcję wicedyrektorki w TVP1 odpowiedzialnej za informacje i publicystykę.
 
Dorota Warakomska dołączy do grona prowadzących „Poranek Radia Tok FM”, foto: Agora
Dorota Warakomska dołączy do grona prowadzących „Poranek Radia Tok FM”, foto: Agora


Dorota Warakomska jest autorką wydanej w 2012 roku książki pod tytułem „Droga 66” oraz współautorką „Ostatniej wyspy komunizmu. Jan Paweł II na Kubie” wydanej w 1998 roku. Obecnie w przygotowaniu jest jej druga książka poświęcona Stanom Zjednoczonym. Dziennikarka jest również prezeską stowarzyszenia Kongres Kobiet.

Z Radiem Tok FM jest związana od 2016 roku, kiedy jako specjalna wysłanniczka stacji relacjonowała kampanię wyborczą i wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

„Poranek Radia Tok FM” - emisja codziennie o 7:00 w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...