reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Komedie, melodramaty i kino akcji w Stopklatce TV

dodano: 2017-01-18 04:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stopklatka

Stopklatka TV HD Seksowna Demi Moore w filmie „Niemoralna propozycja”, zmysłowa Sharon Stone w produkcji „Kula”, nominowany do Oscara za rolę Jerry’ego Maguire’a Tom Cruise, Bill Murray jako Franklin D. Roosevelt w filmie „Weekend z królem”, produkcja Jerzego Hoffmana „1920 Bitwa Warszawska”, w której zagrała piękna Natasza Urbańska, najnowsza ekranizacja komiksu o przygodach Asterixa i Obelixa („Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości”), a także „Tristan i Izolda”, „Nędznicy”, „13 dzielnica”, „Na fali”, „Nowa policyjna opowieść” i „Pierwszy milion” - to lutowe propozycje kanału Stopklatka TV (Stopklatka TV HD). - W lutym br. oferta programowa stacji pełna będzie filmowych atrakcji - zapewnia nadawca.

Stopklatka TV Magdalena Cielecka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To właśnie dzięki tej roli Demi Moore została określona jako jedna z najbardziej pożądanych kobiet w Hollywood. Mowa oczywiście o jej kreacji aktorskiej w słynnym melodramacie „Niemoralna propozycja”, który w lutym br. premierowo obejrzeć będzie można w Stopklatce TV (emisja w niedzielę, 5 lutego br. o 20:00 i w czwartek, 9 lutego br. o 22:00). Razem z Robertem Redfordem oraz Woodym Harrelsonem stworzyli niepowtarzalną historię, pełną namiętności i napięcia emocjonalnego. Ekscentryczny jest już sam pomysł na scenariusz - młode małżeństwo otrzymuje propozycję od bogatego biznesmena: milion dolarów dla męża za noc spędzoną z jego piękną małżonką... Czy para zdecyduje się na tak niemoralną propozycję?

Rozrywkę dla całej rodziny zapewni komediowy film przygodowy „Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości” z rolą Gérarda Depardieu (emisja w sobotę, 4 lutego br. o 20:00 i w niedzielę, 5 lutego br. o 13:30). To najnowsza adaptacja francuskiego komiksu o przygodach dzielnego Galla Asterixa, uznawana za największą europejską produkcję ostatnich lat. A wszystko dzięki imponującej scenografii i efektom specjalnym. W komedii „Weekend z królem” z Billem Murrayem widzowie poznają historię króla Wielkiej Brytanii Jerzego VI, który udaje się na oficjalną wizytę do USA, aby przekonać prezydenta Roosevelta do zaangażowania się w II wojnę światową. Dla miłośników produkcji kostiumowych stacja pokaże melodramat „Tristan i Izolda” - legendę o tragicznej i niespełnionej miłości rycerza Tristana i irlandzkiej księżniczki Izoldy Jasnowłosej (emisja w piątek, 24 lutego br. o 20:00). Zdjęcia do filmu nakręcił Artur Reinhart, wielokrotnie nagradzany polski operator.
 
Tom Cruise w filmie „Jerry Maguire”, foto: Stopklatka
Tom Cruise w filmie „Jerry Maguire”, foto: Stopklatka
Uma Thurman w filmie „Nędznicy”, foto: Stopklatka
Uma Thurman w filmie „Nędznicy”, foto: Stopklatka
 Natasza Urbańska w filmie „1920 Bitwa Warszawska”, foto: Krzysztof Wojciewski
 Natasza Urbańska w filmie „1920 Bitwa Warszawska”, foto: Krzysztof Wojciewski
James Franco, Sophia Myles i Rufus Sewell w filmie „Tristan i Izolda”, foto: Twentieth Century Fox
James Franco, Sophia Myles i Rufus Sewell w filmie „Tristan i Izolda”, foto: Twentieth Century Fox
Woody Harrelson i Demi Moore w filmie „Niemoralna propozycja”, foto: Stopklatka
Woody Harrelson i Demi Moore w filmie „Niemoralna propozycja”, foto: Stopklatka
Jackie Chan w filmie „Nowa policyjna opowieść”, foto: Stopklatka
Jackie Chan w filmie „Nowa policyjna opowieść”, foto: Stopklatka

Nominowaną do Oscara rolę Toma Cruise’a zobaczymy natomiast w dramacie „Jerry Maguire” (emisja w nocy ze środy na czwartek, z 15 na 16 lutego br. o 0:50 i w piątek, 24 lutego br. o 22:00). Aktor zagrał w nim agenta sportowego, który w krótkim czasie traci pracę, pieniądze i przyjaciół. Kolejne wielkie gwiazdy kina obejrzeć będzie można w thrillerze science-fiction „Kula”, gdzie w naukowców badających statek kosmiczny wcielili się Dustin Hoffman, Samuel L. Jackson i Sharon Stone (emisja w środę, 1 lutego br. o 20:00). W adaptacji filmowej „Nędzników” - powieści Victora Hugo z XIX wieku - wystąpili Liam Neeson, Uma Thurman oraz Claire Danes (emisja w piątek, 3 lutego br. o 20:00 i w sobotę, 4 lutego br. o 15:20).

Stopklatka TV w lutym br. zaprezentuje również filmy sensacyjne. Premierowo pokaże „13 dzielnicę” - kino francuskie opowiadające o paryskich gangach, niebezpiecznych ulicach oraz... bombie masowego rażenia (emisja w sobotę, 18 lutego br. o 20:00 i w poniedziałek, 20 lutego br. o 22:05), a także „Na fali”, gdzie w kalifornijskich surferów wcielili się Patrick Swayze oraz Keanu Reeves (emisja w sobotę, 11 lutego br. o 20:00 i w środę, 15 lutego br. 22:20). Reżyserem filmu jest Kathryn Bigelow - jedyna w historii kobieta, która otrzymała Oscara za najlepszą reżyserię przy pracy nad filmem „The Hurt Locker. W pułapce wojny” z 2008 roku. Jackie Chana, laureata honorowego Oscara w 2016 roku, widzowie będą mieli okazję zobaczyć w „Nowej policyjnej opowieści”, do której aktor napisał również scenariusz (emisja w sobotę, 25 lutego br. o 20:00 i w niedzielę, 26 lutego br. o 22:25). „Pierwszy milion” z Szymonem Bobrowskim i Przemysławem Sadowskim w rolach głównych przeniesie nas natomiast w lata 90. ubiegłego wieku, do czasów rodzącej się wolnej Polski (emisja w czwartek, 2 lutego br. o 20:00). Film Waldemara Dzikiego to połączenie thrillera, dramatu psychologicznego i opowieści o męskiej przyjaźni. Stara się odpowiedzieć na pytanie, czy rzeczywiście „pieniądze szczęścia nie dają".

W ofercie stacji pojawi się również rodzime kino wojenne - film z 2011 roku „1920 Bitwa Warszawska” (emisja w niedzielę, 19 lutego br. o 20:00 i we wtorek, 21 lutego br. o 22:10). Ten historyczny fresk opowiada o zwycięskiej bitwie Polaków, która zadecydowała o losach wojny polsko-bolszewickiej. Produkcja ukazuje zmagania wojenne, a także historię miłosną w gwiazdorskiej obsadzie - Natasza Urbańska i Borys Szyc. Za kamerą stanął Jerzy Hoffman, nominowany do Oscara mistrz widowisk historycznych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...