reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konwertery BigSat w Polsce

dodano: 2004-09-05 22:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Sat

Wrocławska firma Sat jednak wprowadzi na rynek tajwańskie konwertery drugiej marki BigSat. Wszystko za sprawą braków na europejskim i polskim rynku bardzo dobrych konwerterów marki Golden Interstar, które dobrą jakością i parametrami są najlepiej sprzedawanymi i popularnymi konwerterami w Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przejściowe kłopoty z konwerterami Golden Interstar wynikają z powodu braku komponentów do ich produkcji na Tajwanie. Mimo, że problemów z dostaniem Golden Interstarów nie powinni zauważyć chcący je kupić w sprzedazy detalicznej, to firma Sat wprowadzi na rynek tańsze konwertery BigSat, produkcji tajwańskiej firmy Veccom (to nie ta sama firma, która produkuje GI!).

Obecnie produkowane konwertery GI będą w sprzedaży jeszcze do końca tego roku, a na przełomie roku powinny pojawić się nowe konwertery marki Golden Interstar - podobno jeszcze lepsze....

Konwertery Golden Interstar i BigSat będą prezentowane na stoisku firmy Sat podczas wystawy SAT Krak 2004.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...