reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tesla tworzy sieć Supercharger

dodano: 2017-01-13 21:37
autor: Anna Sulisz | źródło: Tesla Team

Tesla_Supercharger_360px.jpg Tesla tworzy w USA sieć ładowania Supercharger, aby kierowcy odbywający długodystansowe podróże elektrycznymi autami mieli dostateczny komfort. Samochody zawsze reprezentowały pewną niezależność i swobodę podróżowania. Tesla budując sieć ładowania, która zapewni szybkie i wygodne podróżowanie na większych dystansach zdaje sobie sprawę, że to jest klucz do komfortowej obsługi pojazdów elektrycznych.

Tesla_Supercharger_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W listopadzie 2016 r. Tesla ogłosiła zmiany, która pozwalają na reinwestowanie w sieci ładowania, po to by przyspieszyć własny rozwój, zmniejszyć tłok i poprawić ładowanie samochodów Tesla, w tym bieżących modeli, jaki nowego modelu Tesla 3.

Samochody Tesla model S i model X zamówione po 15 stycznia 2017 roku otrzymają 400 kWh kredytów darmowego doładowania (starczy na ponad 1000 mil) co roku w rocznicę ich dostawy. 400 kWh to roczne potrzeby długodystansowych podróży większości właścicieli Tesli. 

W Ameryce Północnej, ceny są ustalane w ramach każdego stanu lub prowincji; za granicą, ceny są ustalane indywidualnie w każdym kraju. W większości regionów, właściciele samochodów Tesla będzie płacić za kWh, bo to najprostszy sposób płacenia za zużywaną energię. 

Aby sprawdzić jakie ceny za doładowanie będą obowiązywać w najbliższej perspektywie, klienci powinni się liczyć z opłatami zaledwie 15 dol. na podróż z San Francisco do Los Angeles, około 120 dol. z Los Angeles do Nowego Jorku i około 60 euro z Paryża do Rzymu.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inwestycje na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...