reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Luty na Crime+Investigation Polsat i Lifetime

dodano: 2017-01-30 12:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: Polsat

Kto zabił Kurta Cobaina Kanały dokumentalne Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) oraz Lifetime przygotowały szereg nowości w nadchodzącym miesiącu – w tym dokumenty specjalne o Kurcie Cobainie, dwie historie zbrodni popełnionych na Polakach w Wielkiej Brytanii w cyklu „Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią”, a także 5 premierowych filmów w cyklu Kino Lifetime.

Kto zabił Kurta Cobaina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Łowca zbrodni 
Porucznik Joe Kenda i jego zespół z Colorado Springs rozwiązali aż 387 spraw o zabójstwo, osiągając 92% wykrywalności. W każdym odcinku sam Kenda opowiada o najciekawszych i najtrudniejszych w swojej karierze śledztwach w sprawie zabójstwa, czemu towarzyszą udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń. „Łowca zbrodni” pokazuje od kuchni pracę jedego z najlepszych śledczych na świecie i sposoby, jakimi rozwiązuje się autentyczne sprawy kryminalne.
Seria 5. Czwartki od 2 lutego o 21:00

Kto zabił Kurta Cobaina
Tom Grant, prywatny detektyw wynajęty kiedyś przez Courtney Love, ujawnia swoją opinię na temat śmierci Kurta Cobaina.
Poniedziałek, 20 lutego o 22:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią
Wraz z Dermotem Murnaghanem przyglądamy się autentycznym historiom, które swego czasu były szeroko relacjonowane w brytyjskich mediach, wstrząsnęły Wielką Brytanią i na zawsze odmieniły tamtejsze społeczeństwo. Z relacji osób bezpośrednio dotkniętych każdą z tych zbrodni poznajemy ciąg wydarzeń, które do niej doprowadziły, oraz jej niszczycielskie skutki dla rodzin i najbliższych. Za pomocą rekonstrukcji, wywiadów i materiałów archiwalnych autorzy programu próbują rozświetlić mrok, który spowija te szokujące akty przemocy.
Seria 7. Poniedziałki od 27 lutego o 22:00

Widziałem ducha
Każdy ma swoją historię o duchach, ale ile osób zdołało je sfilmować? Witamy w programie „Widziałem ducha”. Prawdziwe, choć niewiarygodne historie o zjawiskach paranormalnych opowiadają w nim ludzie, którzy sami je przeżyli - i w dodatku nagrali. Te niesamowite przypadki, od przesuwających się mebli, przez mroczne zjawy, po złośliwe upiory, przybierają tu formę czegoś więcej niż przerażająca opowieść z dokumentacją wizualną. W „Widziałem ducha” nie masz wyboru – musisz uwierzyć w to, co widzisz na własne oczy.
Seria 6. Środy od 15 lutego o 22:00
 
Lifetime

Małżeństwo od pierwszego wejrzenia
W wielkim mieście coraz trudniej o prawdziwą miłość. A gdyby tak sześcioro odważnych singli, spragnionych gorących uczuć i partnera, zgodziło się poślubić w ciemno kogoś zupełnie obcego? Autorzy tego oryginalnego programu proponują szokujące podejście do związków, randek i ślubów. Czterej eksperci - terapeuta, antropolog, spirytysta i psycholog kliniczny – dobierają trzy ich zdaniem idealne pary. Nowatorstwo polega na tym, że po raz pierwszy w życiu widzą się one tuż przed zawarciem małżeństwa. W każdym odcinku, stanowiącym odrębną całość, śledzimy klasyczne perypetie nowożeńców: miesiąc miodowy, wspólne zamieszkanie, poznawanie teściów i wszystko to, co składa się na małżeńską codzienność. Czy takie związki mogą przetrwać, czy też szybko się rozpadną?
Seria 4. Wtorki od 14 lutego o 21:00

Ja też mam z nim dziecko 
Kiedy 16-letnia Amanda dowiaduje się, że jej chłopak Connor zrobił dziecko nowej dziewczynie w szkole, przeżywa szok – który jeszcze się pogłębia, gdy okazuje się, że ona sama też jest w ciąży! Choć Connor robi co może, by wesprzeć obie nastoletnie mamy, ta skomplikowana sytuacja musi przybrać dramatyczny obrót. W rolach głównych: Mollee Gray, Brittany Curran i Cameron Palatas. (2015)
Czwartek, 2 lutego o 21:00

Moja zaginiona siostra
Inspirująca autentyczna historia kobiety, która przemierzała Amerykę w poszukiwaniu zaginionej siostry, bezdomnej i chorej psychicznie. Po pięciu latach Libba Phillips w końcu ją odnalazła. Okazało się, że siostra jest w ciąży. Phillips założyła także organizację „Przystanek Nadziei”, która pomaga w poszukiwaniach 50 tys. dorosłych, jacy co roku giną bez wieści w Ameryce.
Czwartek, 9 lutego o 21.00

Lekcja życia
Mary Thomas przez 20 lat podróżowała po świecie, bawiła się i muzykowała. W wieku 41 lat postanawia wrócić na studia i zrobić dyplom, by choć raz w życiu dokończyć coś, co zaczęła. W swojej starej uczelni zaprzyjaźnia się z powszechnie lubianym i czarującym studentem – po czym odkrywa, że jest on w rzeczywistości jej synem, którego porzuciła przed 20 laty. W rolach głównych: Kimberly Elise, Loretta Devine, Rick Fox, Garcelle Beauvais, Harry Lennix i Denzel Whitaker. (2015)
Czwartek, 16 lutego o 21:00

Dziewczyna z koszmaru 
Każdego dnia Megan Harris budzi się z tego samego koszmarnego snu o dziewczynie, która zginęła podczas nieformalnego rytuału pasowania jej na studentkę – i każdego dnia wszystko zapomina. Próbując przezwyciężyć amnezję i odkryć, co się stało z dziewczyną ze snów, zaczyna wątpić we wszystko, nie wie, komu może uwierzyć, a komu nie i przestaje ufać nawet sobie... W tej walce z czasem musi zdążyć odkryć prawdę, zanim znów wszystko zapomni.
Czwartek, 23 lutego o 21:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 769 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...