reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Policja w sklepie z pirackimi dekoderami beIN Sports w Madrycie

dodano: 2017-01-31 13:06
autor: HP | źródło: Mediapro/abc.es

rojadirecta_zamkniecie_360px.jpg Po doniesieniu nadawcy Mediapro, hiszpańska policja zrobiła nalot na sklep w Madrycie, który jest podejrzany o sprzedaż pirackich dekoderów do odbioru kanału beIN Sports. Hiszpania zaczęła mocniej walczyć z piractwem pay-tv.

Roja_karta_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nielegalne dekodery beIN Sports w Hiszpanii.

Według Mediapro, która zarządza kanałami beIN Sports w Hiszpanii, sklep jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko własności intelektualnej i prawa telekomunikacyjnego.

Wewnątrz sklepu, madrycka Unidad de Investigación Tecnológica de la Policía Nacional znalazła 26 dekoderów umożliwiających piracki dostęp do płatnego kanału beIN Sports. Właściciel sklepu został aresztowany, a następnie zwolniony po przesłuchaniu.

W ofercie tego sklepu były dekodery oraz karty dla odbioru beIN Sports, które sprzedawano zarówno online, jak i w fizycznie istniejącym sklepie w Madrycie, gdzie w sposób nieuprawniony używano znaków towarowych (logo) i marki beIN Sports. 

Trzy miesiące temu, decyzją sądu Mercantil nº 2 de A Coruña udało się zamknąć jedną z największych platform streamingowych w Hiszpanii - stronę rojadirecta.com

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...