reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

W lutym w Eurosporcie trzy narciarskie MŚ

dodano: 2017-02-07 17:07
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eurosport

Monika Hojnisz W najbliższych tygodniach Eurosport będzie transmitować najważniejsze imprezy w sportach zimowych. Od 7 lutego kibice mogą oglądać gwiazdy narciarstwa alpejskiego w mistrzostwach świata, które odbywają się w Sankt Moritz. Dwa dni później do rywalizacji w światowym czempionacie przystąpią biathloniści i biathlonistki, natomiast od 22 lutego o medale walczyć będą przedstawiciele narciarstwa klasycznego. Eurosport swoimi relacjami z najważniejszych zimowych wydarzeń w lutym rozpoczyna odliczanie do igrzysk olimpijskich w PjongCzang w 2018 roku.

Eurosport
Monika Hojnisz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przez najbliższe dwa tygodnie oczy narciarskiego świata będą zwrócone na Sankt Moritz, gdzie odbywają się mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim. Eurosport 1 pokaże 40 godzin transmisji tej prestiżowej imprezy. Międzynarodową ekspertką stacji jest Słowenka Tina Maza – dwukrotna mistrzyni olimpijska z Soczi. Jedną z największych gwiazd tegorocznego czempionatu jest sześciokrotna medalistka MŚ Lindsey Vonn. Amerykanka w tym sezonie blisko współpracuje z Eurosportem – widzowie mogą ją oglądać nie tylko na stokach, ale także poza nimi w specjalnym programie „Lindsey Vonn – Chasing History”.

Od 9 lutego Eurosport 1 będzie także relacjonować mistrzostwa świata w biathlonie, które odbędą się w austriackim Hochfilzen. Polscy kibice będą liczyć na udane występy naszych reprezentantek na czele z Moniką Hojnisz, Magdaleną Gwizdoń i Krystyną Guzik. Eurosport 1 pokaże wszystkie konkurencje na żywo (ok. 20 godzin) z komentarzem Tomasza Jarońskiego i Krzysztofa Wyrzykowskiego, którzy będą na miejscu zmagań sportowców.

Od 22 lutego do 5 marca wielkie emocje towarzyszyć będą kibicom podczas transmisji mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. W walce o medale nie powinno zabraknąć polskich skoczków z Kamilem Stochem na czele, a także naszej najlepszej biegaczki narciarskiej, Justyny Kowalczyk. Eurosport 1 pokaże na żywo 40 godzin transmisji z tej imprezy – wszystkie konkurencje w skokach i biegach narciarskich oraz kombinacji norweskiej.

Bogata oferta sportów zimowych w Eurosporcie, który oferuje w sumie 100 godzin relacji na żywo z mistrzostw świata, to dla kibiców doskonała okazja do śledzenia wszystkich najważniejszych wydarzeń na rok do igrzysk olimpijskich w PjongCzang, które w całości będą relacjonowane na platformach Eurosportu.

Mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim: 7-19 lutego
Mistrzostwa świata w biathlonie: 9-19 lutego
Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym: 22 lutego - 5 marca


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...