reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koncesje dla kanałów TVS, regionalna.tv i Echo24 HD

dodano: 2017-02-13 10:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: KRRiT/satkurier.pl

KRRiT Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) udzieliła koncesji na kolejne 10 lat spółce TVS Sp. z o.o. z Katowic, na satelitarne nadawanie kanału TVS. Ponadto, pozytywnie rozpatrzyła wniosek o udzielenie koncesji spółce BTV Studio Sp. z o.o. z Bielska-Białej na nadawanie kanału regionalna.tv oraz wniosek KarkonoszePlay Sp. z o.o. na rozpowszechnianie kanału Echo24 HD.

TVS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVS, zgodnie z koncesją nadaje audycje publicystyczne, informacyjne, edukacyjne i dialektyczne, tj. w dialekcie śląskim (31 proc. czasu antenowego). Dotychczasowa koncesja wygasa 12 listopada 2017 roku.

Rozstrzygnięto pozytywnie wniosek o udzielenie koncesji spółce BTV Studio Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej na rozpowszechnianie programu telewizyjnego pod nazwą regionalna.tv, o charakterze uniwersalnym, z dużą ilością informacji lokalnych, nadawany codziennie, nie mniej niż 1 godzina na dobę. Program jest rozprowadzany przez operatora Vectra na terenie Bielska-Białej, Cieszyna, Skoczowa, Tych, Libiąża, Chełmka.
 
Udzielono również koncesji spółce KarkonoszePlay Sp. z o.o. nadającej w sieciach telekomunikacyjnych, z siedzibą w Jeleniej Górze na rozpowszechnianie programu telewizyjnego pod nazwą Echo24 HD min. na terenie Wrocławia. Jego poprzednia nazwa to 71news. Program jest rozprowadzany przez operatorów Vectra i Multimedia Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...