reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

41. edycja BBC Worldwide Showcase

dodano: 2017-02-20 16:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: BBC Worldwide

41. edycja BBC Worldwide Showcase W dniach 19-22 lutego 2017 roku w Liverpoolu odbywa się BBC Worldwide Showcase - największe targi produkcji telewizyjnej pojedynczego wystawcy na świecie poza Stanami Zjednoczonymi. W tym roku jest to już 41. edycja. Uczestniczy w niej ponad 700 przedstawicieli największych telewizji z całego świata. 4-dniową imprezę zaszczycą swoją obecnością nagradzani scenarzyści, producenci i gwiazdy. Prezenterami pokazów premierowych będą, m.in. Jimmy McGovern („Broken”), Damon Beesley („White Gold”), Mike Bartlett („Doktor Foster”), Hossein Amini i Misha Glenny („McMafia”). 

41. edycja BBC Worldwide Showcase


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nabywcy mają do swojej dyspozycji 600 stanowisk, przy których mogą obejrzeć ponad 6 tysięcy godzin treści z portfolio BBC.
 

Listę programów rozrywkowych otwiera w tym roku 24. sezon programu „Top Gear”, a jego prezenterzy: Matt LeBlanc, Chris Harris i Rory Reid wezmą udział w specjalnej sesji panelowej poświęconej programowi. Wśród innych premier tegorocznego BBC Worldwide Showcase znajdą się m.in. format „Let It Shine” – muzyczny talent show, w którego brytyjskiej wersji przewodniczącym jury jest Gary Barlow, 6-częściowy serial „White Gold”, z udziałem Eda Westwicka („Plotkara”) oraz „Błękitna Planeta 2” – nowa odsłona serii, która do momentu pojawiania się w 2016 roku serii „Planeta Ziemia 2” była najchętniej oglądaną produkcją przyrodniczą w Wielkiej Brytanii. 
 

Showcase oferuje kupcom z całego świata najlepsze programy brytyjskiej telewizji. W tym roku będziemy gościć 700 przedstawicieli z całego świata, a większa niż do tej pory reprezentacja przybędzie z Chin i krajów Afryki. Różnorodność i jakość naszej oferty programowej są naprawdę znakomite, a my jesteśmy zachwyceni mogąc gościć światowej klasy producentów, pisarzy i aktorów

- powiedział Paul Dempsey, President Global Markets, BBC Worldwide.

Wśród gości z Polski w Liverpoolu pojawili się przedstawiciele m.in. Telewizji Polskiej, Polsatu, Metro TV i Wirtualnej Polski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...