reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje YouTube TV z 40 kanałami na żywo

dodano: 2017-03-01 11:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Google/satkurier.pl

YouTube TV Google uruchamia w Stanach Zjednoczonych YouTube TV, czyli telewizję na żywo. Oferta obejmuje największe amerykańskie sieci: ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, regionalne sieci sportowe i wiele popularnych stacji dostępnych w kablówkach. Dostęp do nich kosztuje 35 dol. za miesiąc (można zrezygnować w dowolnym momencie, brak umów i zobowiązań). Oferta obejmuje ponad 40 kanałów.

YouTube TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto YouTube TV umożliwia nagrywanie treści do chmury - bez ograniczeń jeśli chodzi o pojemność (treści będą przechowywane przez 9 miesięcy). Serwis pozwala na równoległe strumieniowanie trzech kanałów, a pojedyncza subskrypcja daje dostęp do do max. 6 spersonalizowanych kont.

Zaletą YouTube TV jest możliwość oglądania treści na telewizorze dzięki Google Chromecast. YouTube TV pracuje także na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS. Co ciekawe, użytkownicy YouTube TV otrzymują automatycznie dostęp do treści premium YouTube Red.

YouTube TV obejmuje kanały: ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, regionalne sieci sportowe i popularne stacje kablowe. Użytkownicy mogą oglądać takie propozycje, jak „Empire”, „The Voice”, „The Big Bang Theory” i „Scandal” oraz sport na żywo. YouTube TV to także takie sieci sportowe, jak Fox Sports Networks i Comcast SportsNet. Dzięki temu użytkownicy mogą oglądać swoje ulubione drużyny NBA lub MLB. Nie brakuje lokalnych sieci telewizyjnych i kanałów tematycznych, w tym MSNBC, Fox News, FX, Disney Channel, Sprout, E!, Bravo. Możliwe jest dołączenie za dodatkową opłatą Showtime i Fox Soccer Plus.
 

Strona internetowa: tv.youtube.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 10m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5...

100 zł Więcej...
reklama