reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy sezon „Gogglebox. Przed telewizorem” w TTV

dodano: 2017-03-06 11:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: TTV

„Gogglebox. Przed telewizorem” TTV W poniedziałkowe wieczory niezmiennie królować i bawić będzie bijący rekordy popularności program Gogglebox. Przed telewizorem. Na wszystkie kity i hity z polskiej telewizji z niecierpliwością czekają w swoich fotelach barwni i bezkompromisowi bohaterowie polskiej edycji Goggleboxa. 
 


„Gogglebox. Przed telewizorem” TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zapraszamy na pierwszy odcinek hitu telewizji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Nowy sezon, nowi bohaterowie i... kultowe programy. Chimek Zeiske powita nowy sezon ze złamaną nogą i przejdzie pod opiekuńcze choć zaborcze skrzydło  mamy Izy. W życiu Dominika szykują się wielkie zmiany. BigBoy zaczął dbać o zdrowie i wróci na kanapę o wiele chudszy. Czy jego dwaj kompani będą wyrozumiali dla jego zmian w sposobie odżywiania? Co będą przekąszać podczas oglądania telewizji?

Do starych wyjadaczy kanapowych  dołączą nowi, jakże barwni  bohaterowie z wyostrzonymi językami w gotowości. Czy będą konkurować  w ciętych ripostach  z Jackiem i Mariuszem ? W domach Waszych ulubieńców telewizory znowu są rozgrzane do czerwoności. Szczególnie, kiedy na ekranie pojawił się Hubert Urbański z „Milionerami". Trzymający w napięciu program zmusił naszych bohaterów do intelektualnego wysiłku, a przy okazji rozbawił. Dowiemy się jaki patent na wygraną ma Dajan Kotoński oraz  kim lub czym jest „Szpek spir”. Z dużym zainteresowaniem oglądali też „Idola", który powrócił po latach. Okazało się, że świetnie czują się w roli muzycznych ekspertów. Mogli się też wykazać podczas polskich eliminacji do „Eurowizji". Kiedy dowiedzieliśmy się, kto nas będzie reprezentował w Kijowie, pozostało jeszcze jedno pytanie: kto jest Agentem? Ale pozostanie  też zakład, po którym komuś  z ekipy kieleckiej będzie dosłownie łyso.

Premiera: poniedziałek 6 marca 2017 r. godz. 22:00 w kanale TTV 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas OFC-1200 G

Podświetlana antena epoksydowa 1,3 m z zawieszeniem AE z podgrzewaną...

1 150 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...
reklama