reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Galicja i Santiago de Compostela - królestwo anten Televes

dodano: 2017-02-28 16:10 | aktualizacja: 2017-04-19 17:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: SAT Kurier 5/2010

Katedra w Santiago de Compostela Wizytę w Santiago de Compostela w hiszpańskiej Galicji, gdzie mieści się siedziba firmy Televes, rozpoczęliśmy w bardzo trudnym okresie dla Polski w 2010 roku - tuż po katastrofie w Smoleńsku, ale przed wybuchem wulkanu na Islandii. Przygody naszej redakcji podczas tej podróży są godne uwagi.

Televes


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Generalnie firma Televes przykłada mnóstwo wysiłku do szczegółów - nowych technologii, automatyzacji produkcji, pomiarów i certyfikowanych badań, procedur wprowadzania nowych produktów na rynek, ale w konsekwencji przynosi to coraz większe zainteresowanie produktami tej firmy nie tylko u klientów, ale i chińskich firm specjalizujących się w podrabianiu.
 
Linia produkcyjna Televes - panorama

Niezwykłe wrażenie robi nowoczesny magazyn produktów Televesa, gdzie obrót towarami jest sterowany komputerowo. Dla ułatwienia i kontroli każdy produkt Televesa jest oznaczony kodem kreskowym. Między zakładami produkcyjnymi i magazynem Televesa 24h na dobę kursują specjalnie oznakowane ciężarówki. Z magazynu towar na paletach jest wysyłany do odbiorców na całym świecie.
 
Magazyn firmy Televes
Magazyn anten Televes

AUTOMATYKA PRODUKCJI TELEVES

Televes wytwarza wiele produktów automatycznie, przy pomocy automatów i robotów. Byliśmy na w pełni zautomatyzowanej linii produkującej anteny naziemne Televes DAT HD, gdzie ponad 20 robotów obsługuje kilku ludzi. Naprawdę robi to wrażenie, a każda antena jest w 100% powtarzalna. Nawet pakowanie anten i dodanie instrukcji obsługi jest zrealizowane przy pomocy robotów. Podobnie zautomatyzowana jest produkcja gniazdek czy wzmacniaczy. Półautomatyczna jest m.in. produkcja masztów i uchwytów ściennych. Jest też własna cynkownia i tłocznia większych elementów, m.in. na potrzeby armii lub innych zewnętrznych klientów.
 
Hala produkcyjna Televes
Hala produkcyjna Televes
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Europa


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...