reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Testerzy” 3 od 7.03 w TTV

dodano: 2017-03-07 12:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV „Testerzy” We wtorek, 7 marca br. o godzinie 20:00 w telewizji TTV wyemitowany zostanie pierwszy odcinek trzeciego sezonu programu „Testerzy” (więcej tutaj). Idzie wiosna, a wraz z nią zmiany w programie. W tym sezonie ekipa testerów znacznie się powiększyła. Jak zapowiada nadawca, zobaczymy więcej nowinek i więcej testujących. Do prowadzącej Pauliny Marciniak na stałe dołączą Iza i Joachim Zeiske oraz Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus, znani z programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj).

TTV „Testerzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Paulina Marciniak sprawdzi jakość przedmiotów, bez których nie wyobrażamy sobie życia w XXI wieku. Domowe nowości ułatwiające życie zaprezentują, z właściwym sobie humorem Iza i Joachim Zeiske. Jako znawców męskich gadżetów i silnej ręki poznamy Krzysztofa Radzikowskiego z Dominikiem Abusem. Czy panowie potrząsną światem nowinek technicznych? Jak zapewnia nadawca, jedno jest pewne - zabawy będzie dużo.
 
Paulina Marciniak w programie „Testerzy”, foto: TVN
Paulina Marciniak w programie „Testerzy”, foto: TVN

- Nowy sezon „Testerów” to nowe studio, nowi prowadzący i oczywiście najnowsze gadżety, a całość zapowiada się inaczej niż do tej pory. Testerzy będą jeździć, skakać, gotować, strzelać, malować i nagrywać... Jednym słowem zmagać się z gadżetami w zupełnie nowej przestrzeni testowej po to, żeby jak najlepiej sprawdzić ich przydatność. Testerzy przed telewizorem. Starzy znajomi - nowi prowadzący! - zapowiada nadawca.

W pierwszym odcinku trzeciego sezonu testerzy sprawdzą jak biegać w totalnej ciszy i jak pomalować ścianę tak, żeby farba nie kapała na podłogę i wszędzie dookoła z ubraniem włącznie. A jeśli przy ubraniach jesteśmy to testerzy pokażą także koszulkę, której plamy nie straszne, a na obiad przyrządzą doskonałą rybę.

„Testerzy” - sezon 3,. emisja we wtorki (od 7 marca 2017 roku) o 20:00 w TTV (TTV HD). Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze sezony tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite Quad

4-kanałowy modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Ma on 4 wejścia...

1 750 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...