reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aktualizacja oprogramowania dekoderów Netia Player

dodano: 2017-03-07 13:35 | aktualizacja: 2017-03-07 13:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia Player Netia przeprowadziła aktualizację oprogramowania dekoderów dostarczanych abonentom Telewizji Osobistej - Netia Playerów. Zmianę przeszedł m.in. interfejs użytkownika. Aktualizacji podlegają Netia Playery w wersji 1.5, czyli z oznaczeniem na naklejce znamionowej N7700. Nowe oprogramowanie zwiększa komfort użytkowania oraz daje więcej możliwości użytkowych. Obsługa dekoderów będzie teraz o wiele prostsza i bardziej intuicyjna. Wszystkie aplikacje, funkcje oraz nagrania z Giganagrywarki pozostaną bez zmian.

Netia Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Od początku oferowania Telewizji Osobistej, czyli od ponad 5 lat, stawiamy na elastyczność. Użytkownik chce sam decydować o tym, co i kiedy ma oglądać, wybierając spośród bogatej oferty filmów, seriali, materiałów sportowych i bajek - powiedział Krzesimir Kotowski, kierownik zespołu rozwoju produktu TV w Netii. - Również nowe oprogramowania przygotowaliśmy z myślą o jeszcze większej wygodzie naszych klientów, kierując się aktualnymi trendami w projektowaniu interfejsu użytkownika - dodał Krzesimir Kotowski.

Telewizja Osobista Netii wystartowała pod koniec 2011 roku. W ciągu 5 lat liczba dostępnych kanałów wzrosła dwukrotnie i obecnie klienci Netii mogą wybierać spośród 195 programów. Blisko dziesięciokrotnie (do 95 obecnie) zwiększyła się liczba programów nadawanych w HD. W 2012 roku Netia umożliwiła sterowanie dekoderem (Netia Playerem) poprzez smartfon i tablet. W 2015 roku wprowadziła na rynek Giganagrywarkę, która pozwala m.in. na jednoczesne nagrywanie niemal wszystkich dostępnych w ofercie kanałów TV. Netia wprowadziła też HBO GO jako samodzielną usługę dostępną na ekranie TV. Jak informuje Netia, dane z października 2016 roku pokazują, że czas spędzony na oglądaniu treści na tradycyjnych kanałach HBO i w aplikacji HBO GO na Netia Playerze praktycznie się zrównały.
 
 
 
 
 

Bardziej szczegółowe dane na temat ewolucji Telewizji Osobistej i popularności poszczególnych rozwiązań przedstawia poniższa animacja:
 

Szczegółowe informacje o aktualizacji są dostępne na stronie: https://www.netia.pl/netiaplayer


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Software News


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...