reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Egipt: rok więzienia za piractwo TV

dodano: 2017-03-08 12:51 | aktualizacja: 2017-03-09 12:16
autor: HP | źródło: Egypt

OSN Egipski sąd skazał na rok więzienia i nałożył karę grzywny na człowieka uznanego za winnego nielegalnej dystrybucji kanałów Orbit Showtime Network (OSN), skierowanych do mieszkańców Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

czaszka piractwo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bliskowschodni nadawca płatnej telewizji z zadowoleniem przyjął orzeczenie sądu w Aleksandrii. Uznany za winnego oskarżony został ukarany grzywną w wysokości 100 tys. funtów egipskich (ponad 23 tys. zł)

OSN jest częścią koalicji w walce z piractwem, wraz z MBC, Rotana, ART, CNE, MPA i operatorami satelitarnymi Eutelsat, Arabsat i Gulfsat. Według zebranych przez nią danych, w okresie sześciu miesięcy zakończonych w październiku 2016 roku odnotowano prawie 200 przypadków naruszeń dotyczących zachodnich treści i ponad 4000 przypadków naruszeń dotyczących treści arabskich.
 

- Sędziowie skierowali bardzo mocne przesłanie. Kradzież treści OSN i innych pełnoprawnych właścicieli może skutkować odsiadką, a także koniecznością zapłaty bardzo wysokiej kary grzywny - powiedziała Sophie Moloney z OSN.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni egipskiej policji i organom ścigania za ich ciężką pracę w tej sprawie. Razem możemy zrobić wiele, aby udaremnić działalność przestępców, którzy kradną nasze treści, i przyczynić się do ochrony praw twórców, produkujących wspaniałe programy rozrywkowe i filmy, które wszyscy lubimy oglądać - dodała Sophie Moloney.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...