reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości filmowe w marcu w HBO GO

dodano: 2017-03-10 13:36 | aktualizacja: 2017-03-10 17:28
autor: Jakub Sulisz | źródło: HBO

Dolina ciszy HBO HBO GO z każdym miesiącem wzbogaca się o nowe tytuły. Aktualnie w kolekcji znajduje się już około 800 filmów i ponad 120 seriali wraz z kolejnymi sezonami. W marcu oferta poszerza się m.in. o 2. sezon serialu HBO Zwierzęta, trzeci sezon serialu HBO Latin America Interes i nowy serial HBO Europe Dolina ciszy. Swoją premierę w serwisie będzie mieć norweski serial „Układ” i niemiecki miniserial „Ku’damm 56”, a także duńska produkcja „Bezwzględni”.

Grimsby HBO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

HBO GO dla dzieci
Baranek Shaun – kolejne 20 odcinków już w HBO GO (łącznie 110 odcinków)
Pełen uroku serial opowiadający o niepokornym baranku Shaunie, mieszkającym na tradycyjnej angielskiej farmie, i jego szalonych przygodach. Zwierzak jest nieprzeciętnie bystry i żądny wrażeń. Przez swoją ciekawość świata co chwila wpada w tarapaty. Razem ze swoimi przyjaciółmi ze stada w każdym odcinku serialu przeżywa ekscytujące przygody, których rezultaty stara się ze wszystkich sił ukryć przed poczciwym właścicielem gospodarstwa. Doceniony przez krytyków i widzów małych i dużych, ciepły, inteligentny i pełen humoru serial animowany, który wprowadza w doskonały nastrój i pobudza wyobraźnię. Od 1 marca w serwisie HBO GO dostępnych będzie łącznie aż 110 odcinków.

Seria Wallace i Gromit – cztery krótkometrażowe filmy już w HBO GO
Zrealizowane w tradycyjnej technice animacji poklatkowej opowieści o pociesznych przygodach angielskiego wynalazcy i jego wiernego psa z pełną ciepła fabułą i absurdalnym humorem. Dostępne w HBO GO od marca produkcje Wallace i Gromit: Golenie owiec i Wallace i Gromit: Wściekłe gacie uhonorowane zostały Oscarem dla najlepszego krótkometrażowego filmu animowanego, a Wallace i Gromit: Podróż na Księżyc i Wallace i Gromit: Kwestia tycia i śmierci nominowane były do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej w tej samej kategorii.
 

Oscarowe animacje w HBO GO
Marcowe nowości dla dzieci dołączą do bogatej biblioteki wytwórni Disney i Pixar, wśród których dostępne są także obrazy docenione w lutym na gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej – Zwierzogród uhonorowany Oscarem za najlepszy pełnometrażowy film animowany i Księga dżungli, nagrodzona za najlepsze efekty specjalne. Ponadto w serwisie znajdują się także inne produkcje, które mogą pochwalić się Nagrodą Akademii za najlepszy pełnometrażowy film animowany – Gdzie jest Nemo?, Ratatuj, Kraina lodu i W głowie się nie mieści. Od marca najmłodsi widzowie będą mogli także powrócić do klasyków Disneya – kolekcja filmów poszerza się o wszystkie części Króla Lwa, z których pierwsza otrzymała Oscara za najlepszą muzykę oryginalną i najlepszą piosenkę, i Dzwonnika z Notre Dame, nominowanego do Nagrody Akademii za najlepszą muzykę oryginalną.

Międzynarodowe kino festiwalowe
Obok filmowych hitów HBO GO daje także dostęp do kameralnych dramatów i kina nagradzanego na międzynarodowych festiwalach. Wśród nowości znajdą się:

Black – Romeo i Julia w realiach współczesnej, wielokulturowej Brukseli. Piętnastoletnia członkini gangu Back Bronx poznaje marokańskiego chłopaka Marwana, który należy do innej grupy przestępczej. Produkcja została wyróżniona nagrodami na festiwalach w Toronto, w Ostendzie, Gandawie i Tallinie (film już dostępny w HBO GO)

Drzewko oliwne – kameralna opowieść produkcji hiszpańsko-niemieckiej o rodzinie, przyjaźni, buncie i walce o ideały. Nastolatka z południa Hiszpanii wyrusza do Düsseldorfu, żeby odzyskać starożytne drzewko oliwne, uwielbiane przez jej podupadającego na zdrowiu dziadka. Obraz otrzymał nominacje do Nagrody Goya i do nagród przyznawanych przez hiszpańskich krytyków filmowych (film dostępny od 11 marca)

Barash – porównywana z głośnym Życiem Adeli Abdellatifa Kechiche’a zmysłowa izraelska opowieść o dojrzewaniu, poszukiwaniu wolności w konserwatywnym społeczeństwie i odkrywaniu własnej cielesności. Zbuntowana nastolatka zakochuje się do szaleństwa w koleżance ze szkoły. Obraz nagrodzony na festiwalu w Hajfie (film dostępny od 12 marca)
 

Junction 48 – poruszająca opowieść o życiu i karierze charyzmatycznego palestyńskiego rapera. Kareem mieszka w arabskim getcie w izraelskim mieście Lod, gdzie bieda, przemoc i narkotyki są codziennością. Mimo przeciwności losu chłopak stara się jednak czerpać z życia jak najwięcej. Zaczyna poważniej myśleć o karierze muzycznej. Historia zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Plus dwie Nagrody Izraelskiej Akademii Filmowej (film dostępny od 25 marca)Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way AND-4x4 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

DI-WAY AND-4X4 DVB-T2 H.265 to urządzenie multimedialne 4K na Androidzie...

349 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...