reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ANGA COM 2017 - zarejestrowano już 420 wystawców

dodano: 2017-03-15 15:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ANGA Services GmbH

ANGA COM 2017 Opublikowano agendę kongresu ANGA COM 2017. Tegoroczna wystawa i kongres technologii szerokopasmowych, kablowych i satelitarnych odbędzie się w dniach 30 maja - 1 czerwca w Kolonii w Niemczech. W ramach konferencji przewidziano 27 paneli eksperckich. Zgodnie ze sloganem „Where Broadband meets Content”, kluczowe poruszane tematy będą dotyczyły wdrażania sieci szerokopasmowych i najnowszych trendów na rynku telewizyjnym. Na wystawę zarejestrowało się już 420 uczestników.

ANGA COM 2017


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tym roku pierwsza sesja będzie zatytułowana „Gigabit, 4K and Over the Top: Broadband and Media under Disruption”. W dyskusji udział wezmą: dr Hannes Ametsreiter (Vodafone Germany), Niek Jan van Damme (Deutsche Telekom), Anke Schäferkordt (RTL Deutschland), Carsten Schmidt (Sky Deutschland), Ronny Verhelst (Tele Columbus) i Christoph Vilanek (freenet).

Punktem kulminacyjnym międzynarodowego kongresu z 14 panelami w języku angielskim będzie International Television & Broadband Summit. Do dyskusji zaproszeni zostali: Yvette Kanouff (Cisco), Gerhard Mack (Vodafone Germany), Steve McCaffery (ARRIS Group), Mads Arnbjoern Rasmussen (Huawei Europe) i dr Dirk Wössner (Rogers Communications).

Tematy medialne będą skupiały się wokół takich haseł, jak: AppTV i OTT, HD i UHDTV, DVB-T2, rzeczywistość wirtualna (VR), Big Data, Personalized TV i prawo autorskie. Natomiast panele szerokopasmowe będą koncentrowały się na sieciach gigabitowych, nowych modelach współpracy, DOCSIS 3.1, WiFi, Internecie przedmiotów, inteligentnym domu i inteligentnym mieście.

W tym roku ANGA COM przenosi się do dwóch nowych hal wystawowych i nowoczesnego Congress Centre North. Inną nowością będą food trucki na świeżym powietrzu.

Bilet wstępu na wystawę ANGA COM 2017 kosztuje 22 euro za trzy dni po wcześniejszej rejestracji online (bilet na miejscu kosztuje 35 euro). Ceny biletów na kongres rozpoczynają się od 100 euro. Podobnie jak w poprzednim roku, uczestnictwo w trzecim dniu ANGA COM, pod hasłem Broadband Theme Day, będzie bezpłatne dla wszystkich odwiedzających, po wcześniejszej rejestracji online.

ANGA COM 2016 zakończyła się z wynikiem 450 wystawców i 18.000 uczestników z 76 krajów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...