reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cheltenham Festival w 4K i 360° [wideo]

dodano: 2017-03-15 16:04 | aktualizacja: 2017-03-15 17:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ITV/satkurier.pl

Cheltenham Festival Brytyjski nadawca komercyjny ITV pokazuje w Ultra HD i 360° codzienne skróty z wyścigu konnego Cheltenham Festival. Materiał wideo jest publikowany codziennie wieczorem na Facebooku i YouTube podczas trwania imprezy (14-17 marca).

Cheltenham Festival ITV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma produkcyjna VR City przygotowuje dla ITV relacje przy użyciu kamer 4K i platform 360° umieszczonych na liniach startowych i końcowych oraz przy pokonywanych przeszkodach. Filmiki można oglądać przy użyciu gogli VR zgodnych z aplikacjami Facebook i YouTube.

Do realizacji relacji z Cheltenham Festival zaangażowano trzy ekipy reporterskie. Można spodziewać się także materiałów zakulisowych. To jest pierwszy raz, kiedy w Wielkiej Brytanii do produkcji relacji z wyścigów konnych wykorzystano technologię 360°.

Cheltenham Festival jest pierwszym ważnym festiwalem dla ITV odkąd 1 stycznia 2017 roku nadawca uzyskał prawa do transmisji wyścigów konnych. Dzięki relacjom i promocji tego sportu, ITV chce spopularyzować wyścigi konne wśród Brytyjczyków.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VR 360°


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

900 zł Więcej...
reklama