reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky i Irdeto pokierują antypirackim zespołem AAPA

dodano: 2017-04-03 10:54
autor: Janusz Sulisz | źródło: AAPA

Audiovisual Anti-Piracy Alliance AAPA Phillip Davies, dyrektor ds. ochrony treści i cyberbezpieczeństwa w Sky, i Mark Mulready, starszy dyrektor ds. cyberbezpieczeństwa i antypiractwa w Irdeto, zostali powołani od 1 kwietnia br. na wiceprezesów Audiovisual Anti-Piracy Alliance (AAPA).

Audiovisual Anti-Piracy Alliance AAPA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Phillip Davies i Mark Mulready zastąpili Michaela Barleya ze Sky i Christine Maury-Panis z Viaccess-Orca, którzy zajmowali stanowiska od powstania AAPA po przekształceniu tego sojuszu z AEPOC w grudniu 2012 roku.
 

- AAPA jest obecnie silnym sojuszem z członkami skutecznie współdziałającymi w walce ze wspólnym zagrożeniem, jaki jest piractwo audiowizualne. Jednak wojna przeciwko piractwu jest bezlitosna. Jest jeszcze wiele do zrobienia i czekam na współpracę z Markiem i innymi członkami AAPA, aby prowadzić AAPA naprzód. W imieniu wszystkich członków AAPA chcielibyśmy podziękować zarówno Christine i Mike'owi za ich wybitne osiągnięcia podczas kierowania AAPA w ciągu ostatnich pięciu bardzo produktywnych lat. Jesteśmy dobrze przygotowani na przyszłość - powiedział Phillip Davies.

- Współpraca ma zasadnicze znaczenie, jeśli chcemy pokonać piratów, i cieszę się, że podejmuję tę rolę razem z Phillem. AAPA stanowi platformę wymiany informacji i współpracy operacyjnej między jej członkami a zainteresowanymi stronami zewnętrznymi, takimi jak EUROPOL, INTERPOL i EUIPO, a także innymi grupami w branży. Będziemy opierać się na osiągnięciach AAPA, a przy wsparciu członków, podejmiemy wiele działań - powiedział Mark Mulready.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...