reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

12 nowych kanałów od Fashion TV

dodano: 2017-04-07 17:52
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com/obob.tv

Fashion TV Prezes i założyciel popularnego kanału międzynarodowego o modzie Fashion TV ogłosił wprowadzenie 12 nowych kanałów tematycznych. Michel Adam Lisowski oznajmił, że nowe stacje będą dostępne na urządzeniach mobilnych i telewizorach, a ich emisja będzie oferowana w różnych standardach jakości obrazu – SD, HD, UHD i VR dla transmisji w OTT, IPTV i telefonii komórkowej. Emisja na satelicie nie jest planowana.

Fashion TV 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lifestylowa platforma fashiontv+ obejmie różne tematy w świecie mody, w tym stroje kąpielowe, suknie ślubne, projektantów, włosy i makijaż oraz modę męską.

Postawiliśmy przed sobą mnóstwo zadań redakcyjnych i technicznych, które, według mojego przekonania, dostarczane będą z wyprzedzeniem i w ramach budżetu. Fashion TV znajduje się w centrum nieuniknionego i łączącego się świata telewizji i cyfrowych materiałów wideo. Obserwujcie naszą markę i zobaczcie, jak będzie rosnąć w najbliższych latach

- napisał w komunikacie prasowym Michel Adam Lisowski.


Wszystkie 12 kanałów będzie można oglądać za pomocą specjalnych aplikacji w Apple Store czy Google Play. Ponadto zostaną udostępnione dla użytkowników AppleTV, AndroidTV, etc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...