reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanocne audycje w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2017-04-14 11:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje Od soboty do poniedziałku, od 15 do 17 kwietnia br. redakcja Radia Złote Przeboje (Agora) zaprosi słuchaczy na świąteczne audycje, które przybliżą święta wielkanocne od mniej typowej strony. Odeta Moro (którą możemy oglądać w programie „Agent - gwiazdy” - emisja w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj) porozmawia o świętach z Izabelą Trojanowską („Klan” - emisja w TVP1 i TVP HD - więcej tutaj), Igorem Herbutem i Robertem Makłowiczem („Bake Off - Ale ciacho!” - emisja w TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj), a w Lany Poniedziałek Piotr Jaworski zda relację z najbardziej „mokrych” miejsc w Warszawie - Filtrów Lindleya i „Grubej Kaśki” (więcej tutaj i tutaj).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 15 kwietnia br. między godz. 12:00 a 16:00 w „Morowym weekendzie” (więcej tutaj) Odeta Moro porozmawia z Izabelą Trojanowską o świętach w jej domu, a także o jej nietypowej pasji - łowieniu ryb. Igor Herbut, lider zespołu LemON opowie o swoich hobby i o tym, co łączy go z Izabelą Trojanowską.

Sobotnie popołudnie i wieczór w Radiu Złote Przeboje upłynie pod znakiem „Historii z jajem”. Od godz. 16:00 do 20:00 Agnieszka Kasprzyk opowie o najzabawniejszych wydarzeniach z życia gwiazd muzyki, które czasem na pierwszy rzut oka w ogóle nie wydawały się śmieszne.
 
Radio Złote Przeboje zaprasza na oryginalne, wielkanocne audycje, foto: Agora
Radio Złote Przeboje zaprasza na oryginalne, wielkanocne audycje, foto: Agora
Odeta Moro w programie „Morowy weekend”, foto: Agora
Odeta Moro w programie „Morowy weekend”, foto: Agora


W niedzielę, 16 kwietnia br. w godz. 12:00-16:00 w audycji „Święta świata w Radiu Złote Przeboje” Odeta Moro porozmawia z Robertem Makłowiczem. Wspólnie opowiedzą o Wielkanocy i związanych z nią zwyczajach na całym świecie.

Późne wielkanocne popołudnie i wieczór słuchacze Radia Złote Przeboje spędzą z Tomaszem Brhelem. Od godz. 16:00 do 20:00 w audycji „Do dwóch razy sztuka” opowie on o gwiazdach muzyki, które powróciły z zawodowego niebytu i znowu odnoszą niemałe sukcesy, a także zagra ich najlepsze piosenki.

W Lany Poniedziałek, 17 kwietnia br. w audycji „Wszystko płynie” Piotr Jaworski odwiedzi Filtry Lindleya i słynne ujęcie wody na Wiśle w Warszawie - „Grubą Kaśkę”. Od godz. 8:00 do 12:00 będzie dzielił się ze słuchaczami relacją z niesamowitej podróży na co dzień niedostępnymi dla mieszkańców podziemiami miasta i opowie m.in. o tym skąd w naszych kranach bierze się woda i co mają z tym wspólnego małże.

Od godz. 12:00 do 16:00 Jerzy Telesiński „Elvis” zaprosi słuchaczy na audycję „Siedem grzechów głównych”, w której przybliży sylwetki największych grzeszników wśród gwiazd muzyki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...