reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Transmisja na żywo w technologii 360° i 4K ze startu rakiety

dodano: 2017-04-18 11:51 | aktualizacja: 2017-04-18 17:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: NASA/satkurier.pl

Atlas V Amerykańska agencja kosmiczna NASA, we współpracy z United Launch Alliance (ULA) i Orbital ATK, przeprowadzi pierwszą w historii transmisję na żywo w technologii 360 stopni ze startu rakiety. Strumień na żywo z misji zaopatrzeniowej Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS) będzie można oglądać na kanale NASA na YouTube.

NASA 360 stopni VR na żywo Atlas V


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Statek kosmiczny Cygnus, zbudowany przez Orbital ATK, wyniesie w przestrzeń kosmiczną rakietę nośną Atlas V wyprodukowaną przez ULA, która będzie miała na pokładzie około 3500 kg zaopatrzenia dla ISS, w tym sprzęt i zapasy. Do startu statku Cygnus dojdzie we wtorek, 18 kwietnia o godz. 11:11 czasu lokalnego z kosmodromu Cape Canaveral Air Force Station na Florydzie (17:11 polskiego czasu). Okno startowe będzie trwać 30 minut.

Transmisja na żywo na stronie internetowej youtube.com/nasatelevision rozpocznie się na 10 minut przed planowanym startem.

Podczas gdy rzeczywistość wirtualna (VR) i technologia 360° są już dość popularne, to technologia 360° na żywo daje zupełnie nowe możliwości, pozwalając na uczestniczenie w wydarzeniach prawie tak, jakby się było na miejscu.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VR 360°


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama