W weekend 22-23 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Legionowo Boxing Night (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Liga Mistrzyń siatkarek (więcej tutaj), Polska Liga Koszykówki (więcej tutaj), EasyCredit Basketball Bundesliga (więcej tutaj), Nice 1. Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Premier Liha (więcej tutaj), Premier Liga (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Rugby Europe Trophy (więcej tutaj), European Rugby Champions Cup (więcej tutaj), European Rugby Challange Cup (więcej tutaj), boks i tenis ziemny. Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat (Polsat HD), Super Polsat, Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport Extra (Polsat Sport Extra HD), Polsat Sport News (Polsat Sport News HD), Polsat Sport Fight (Polsat Sport Fight HD) i Polsat News (Polsat News HD) oraz serwisu polsatsport.pl.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan emisji:
22 kwietnia (sobota)
12:30 Polsat Sport News, „Magazyn kolarski” - magazyn
13:00 Polsat Sport, „Polska 2017” - magazyn
13:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, ATP World Tour Monte Carlo Rolex Masters: 1. półfinał
komentuje: Tomasz Lorek
15:00 Polsat Sport, tenis ziemny, ATP World Tour Monte Carlo Rolex Masters: 2. półfinał
komentuje: Tomasz Tomaszewski
16:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
16:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
17:00 Super Polsat i Polsat Sport News, Rugby Europe Trophy: Polska - Szwajcaria
komentują: Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Serafin
17:30 Polsat Sport, Nice 1. Liga: Stal Mielec - GKS Katowice
komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Iwan
17:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
19:15 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Polsacie Sport, Legionowo Boxing Night
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
20:00 Polsat Sport News, Liga Mistrzyń siatkarek: Dinamo Moskwa - Imoco Volley Conegliano
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz
20:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
21:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
21:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
22:00 Polsat Sport News, Liga Mistrzyń siatkarek: VakifBank Stambuł - Eczacibasi VitrA Stambuł
komentują: Adam Romański i Damian Dacewicz
22:05 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
22:40 Polsat Sport Extra, gala boksu zawodowego w Liverpoolu: Martin Murray - Gabriel Rosado
komentują: Janusz Pindera i Albert Sosonowski
Noc z 22 na 23 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:30 Polsat Sport Extra, European Rugby Challange Cup, 1. półfinał La Rochelle - Gloucester Rugby
komentują: Krzysztof Serafin i Andrzej Kopyt
0:30 Polsat Sport News, Eredivisie: AZ Alkmaar - FC Twente Enschede
komentuje: Piotr Przybysz
3:00 Polsat Sport, gala boksu zawodowego w Carson: Oscar Valdez - Miguel Marriaga
komentują: Janusz Pindera i Maciej Miszikń
23 kwietnia (niedziela)
9:10 Polsat Sport Extra, Premier Liga: FK Rostów - Spartak Moskwa
komentuje: Grzegorz Michalewski
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:00 Polsat Sport News, European Rugby Champions Cup: 1. półfinał Munster Rugby - Saracens
komentują: Mariusz Liedel i Andrzej Kopyt
11:20 Polsat Sport Extra, EasyCredit Basketball Bundesliga: Eisbaren Bremerhaven - Alba Berlin
komentują: Adam Romański i Rafał Juć
12:30 Polsat Sport, Polska Liga Koszykówki: Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek
komentują: Adam Romański i Rafał Juć
13:30 Polsat Sport News, European Rugby Challange Cup, 2. półfinał: Stade Francais - Bath Rugby
komentują: Robert Małolepszy i Krzysztof Serafin
14:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, ATP World Tour Monte Carlo Rolex Masters: finał
komentuje: Katarzyna Nowak
14:45 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
komentuje: Paweł Wójcik
15:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
16:00 Polsat Sport News, European Rugby Champions Cup: 2. półfinał: ASM Clermont Auvergne - Leinster Rugby
komentują: Przemysław Iwańczyk i Mariusz Liedel
16:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
16:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
17:30 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off, mecz o miejsca 3. i 4.: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
komentują: Marek Magiera i Tomasz Wójtowicz
18:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
18:00 Polsat Sport News, Liga Mistrzyń siatkarek: finał
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
19:30 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Weekly” - magazyn
20:30 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off, finał: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE Skra Bełchatów
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
21:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
21:00 Polsat Sport News, Liga Mistrzyń siatkarek: mecz o miejsca 3. i 4.
komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz