W weekend 29 kwietnia - 3 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Puchar Polski piłkarzy (więcej tutaj), „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” (więcej tutaj), Nice 1. Liga (więcej tutaj), Premier Liha (więcej tutaj), Premier Liga (więcej tutaj), Chinese Super League (więcej tutaj), Legends Football League, Liga Mistrzów siatkarzy (więcej tutaj), Polska Liga Koszykówki (więcej tutaj), EasyCredit Basketball Bundesliga (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Euroformuła Open (więcej tutaj), tenis ziemny i boks. Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat (Polsat HD), Super Polsat, Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport Extra (Polsat Sport Extra HD), Polsat Sport News (Polsat Sport News HD), Polsat Sport Fight (Polsat Sport Fight HD) i Polsat News (Polsat News HD).
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan emisji:
29 kwietnia (sobota)
9:30 Polsat Sport Extra, Chinese Super League: Tianjin Quanjian Football Club - Jiangsu Suning Football Club
komentują: Przemysław Iwańczyk i Andrzej Strejlau
11:00 Polsat Sport, futbol amerykański, Legends Football League: Pittsburgh Rebellion - Omaha Heart
13:00 Polsat Sport, „Polska 2017” - magazyn
13:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, ATP 500 Barcelona Open: 1. półfinał
komentuje: Tomasz Lorek
15:10 Polsat Sport News, Euroformuła Open: 1. wyścig w Estoril
komentują: Krystian Sobierajski i Maurycy Kochański
15:30 Polsat Sport Extra, Liga Mistrzów siatkarzy, 1. półfinał Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazań
komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz
16:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, ATP 500 Barcelona Open: 2. półfinał
komentuje: Tomasz Tomaszewski
16:45 Polsat Sport, Nice 1. Liga: GKS Katowice - GKS Tychy
komentują: Tomasz Włodarczyk i Tomasz Łapiński
18:30 Polsat Sport News, tenis ziemny, ATP 250 Budapeszt: 1. półfinał
komentuje: Katarzyna Nowak
19:00 Polsat Sport, gala boksu zawodowego w Londynie: Anthony Joshua - Władimir Kliczko
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk
19:00 Polsat Sport Extra, „Magazyn kolarski” - magazyn
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:30 Polsat Sport Extra, Liga Mistrzów siatkarzy, 2. półfinał Sir Sicoma Colussi Perugia - Cucine Lube Civitanova
komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz
19:35 Polsat Sport Fight HD, „K.O. TV Weekly” - magazyn
23:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, ATP 250 Budapeszt: 2. półfinał
komentuje: Dawid Olejniczak
23:30 Polsat Sport Extra, EasyCredit Basketball Bundesliga: Walter Tigers Tubingen - Basketball Lowen Brunszwik
komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski
30 kwietnia (niedziela)
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
12:30 Polsat Sport Extra, Polska Liga Koszykówki: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom
komentują: Adam Romański i Dariusz Zelig
13:15 Polsat Sport News, Euroformuła Open: 2. wyścig w Estoril
komentują: Krystian Sobierajski i Maurycy Kochański
14:30 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów
komentuje: Marcin Feddek
16:00 Polsat Sport Extra, Liga Mistrzów siatkarzy: mecz o miejsca 3. i 4.
komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz
16:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, ATP 500 Barcelona Open: finał
komentuje: Dawid Olejniczak
19:00 Polsat Sport, Liga Mistrzów siatkarzy: finał
komentują: Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur
19:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, ATP 250 Budapeszt: finał
komentuje: Katarzyna Nowak
19:07 Polsat Sport News, Premier Liga: CSKA Moskwa - Spartak Moskwa
komentuje: Grzegorz Michalewski