reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Maj w Stopklatce TV pełen filmowych atrakcji

dodano: 2017-05-01 15:53 | aktualizacja: 2017-08-28 15:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stopklatka/satkurier.pl

Stopklatka TV od 14.04.2017 W maju br. Stopklatka TV pokaże takie filmy jak m.in.: „Jak zostać królem”, „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” (emisja także w kanale Polsat Film), „Skazany na bluesa” (emisja również w TVP1), „Między wierszami” (emisja także w kanale Filmbox Extra HD), „Cop Land”, „Utalentowany pan Ripley” (emisja również w kanale Cinemax 2), „Dom Snów”, „Podwójna gra” (emisja także w kanale Filmbox Action), „Skok” (emisja również w Universal Channel) czy „Twarda sztuka”.

Stopklatka TV wiosna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj rozpocznie się mocnym akcentem. Stopklatka TV wyemituje oscarowy hit „Jak zostać królem” (emisja w poniedziałek, 1 maja br. o godzinie 20:00). To historia jednego z najpopularniejszych monarchów Wielkiej Brytanii - króla Jerzego VI, dla którego przeszkodą w rządzeniu było... jąkanie. W głównej roli wystąpił Colin Firth, który za swoją kreację aktorską otrzymał Oscara, Złoty Glob, BAFTĘ oraz Europejską Nagrodę Filmową (więcej tutaj).

Wielbiciele polskiego kina będą mogli zobaczyć kultową komedię „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” (emisja w środę, 3 maja br. o godzinie 20:00) z główną rolą Krzysztofa Kowalewskiego, który w tym roku obchodził swoje 80 urodziny. Aktor wcielił się w niezapomnianą rolę dyrektora Krzakoskiego. W wyniku niefortunnej sytuacji, postanawia udowodnić zdradę żonie, by się z nią rozwieść. Wszystko przez to, że jego kochanka zachodzi w ciążę. Całość to prześmieszna komedia z charakterystycznym humorem Stanisława Barei. Kolejna propozycja rodzimego kina to „Skazany na bluesa” (emisja w czwartek, 4 maja br. o godzinie 20:00), czyli biograficzna opowieść o burzliwym życiu Ryszarda Riedla, lidera legendarnego zespołu Dżem. W artystę wcielił się debiutujący wówczas w filmie fabularnym Tomasz Kot, którego doceniono nominacjami do Orła i Złotej Kaczki.

„Między wierszami” (emisja w piątek, 5 maja br. o godzinie 20:00) to popis gry aktorskiej hollywoodzkiej gwiazdy - Bradleya Coopera. Wciela się on w młodego pisarza, który pragnie odnieść sukces. Gdy na rynku ukazuje się jego nowa powieść, niespodziewanie staje się ona wielkim bestsellerem. Prawda okazuje się jednak bardziej zawiła. Jaką tajemnicę skrywa książka i jej autor?
 
Felicity Huffman, Jane Fonda i Lindsay Lohan w filmie „Twarda sztuka”, foto: Stopklatka
Felicity Huffman, Jane Fonda i Lindsay Lohan w filmie „Twarda sztuka”, foto © all rights reserved
Rachel Weisz i Daniel Craig w flmie „Dom Snów”, foto: George Kraychyk
Rachel Weisz i Daniel Craig w flmie „Dom Snów”, foto: George Kraychyk
Bradley Cooper i Zoe Saldana w filmie „Między wierszami”, foto: Jonathan Wenk
Bradley Cooper i Zoe Saldana w filmie „Między wierszami”, foto: Jonathan Wenk
Maciej Balcar i Tomasz Kot w filmie „Skazany na bluesa”, foto: Klaudiusz Dwulit
Maciej Balcar i Tomasz Kot w filmie „Skazany na bluesa”, foto: Klaudiusz Dwulit
Sylvester Stallone w filmie „Cop Land”, foto: Stopklatka
Sylvester Stallone w filmie „Cop Land”, foto © all rights reserved
Matt Damon w filmie „Utalentowany pan Ripley”, foto: Stopklatka
Matt Damon w filmie „Utalentowany pan Ripley”, foto © all rights reserved
Matthew McConaughey w filmie „Podwójna gra”, foto: Eike Schroter/Photography Inc.
Matthew McConaughey w filmie „Podwójna gra”, foto: Eike Schroter/Photography Inc.
Gene Hackman i Sam Rockwell w filmie „Skok”, foto: Stopklatka
Gene Hackman i Sam Rockwell w filmie „Skok”, foto © all rights reserved
Colin Firth w filmie „Jak zostać królem”, foto: Stopklatka
Colin Firth w filmie „Jak zostać królem”, foto © all rights reserved


Gwiazdorską obsadę widzowie Stopklatki TV zobaczą również w hicie sensacyjnym „Cop Land” (emisja w sobotę, 6 maja br. o godzinie 20:00). To historia ukazująca skorumpowaną stronę Ameryki. Sylvester Stallone wciela się w szeryfa miasteczka Garrison, które uchodzi za spokojne i bezpieczne. Zaś w Nowym Jorku, policyjny wydział spraw wewnętrznych z Robertem De Niro na czele, wszczyna dochodzenie w sprawie nielegalnych poczynań podwładnych, z których kilku mieszka właśnie w Garrison. Wielkie kreacje aktorskie będzie można podziwiać także w filmie „Utalentowany pan Ripley” (emisja w niedzielę, 7 maja br. o godzinie 20:00). Popis swoich umiejętności dają Matt Damon, Jude Law oraz Gwyneth Paltrow. Młody Tom Ripley otrzymuje propozycję, by wyjechać do Włoch, skąd ma sprowadzić syna bogatego biznesmena. Nie spodziewa się jednak tego, co zastaje na miejscu... Film otrzymał szereg nagród, w tym pięć nominacji do Oscara.

Fani mocnych wrażeń docenią „Dom Snów” (emisja w niedzielę, 14 maja br. o godzinie 20:00). Młode małżeństwo wprowadza się wraz z dziećmi do malowniczego domu w Nowej Anglii. Po pewnym czasie Will odkrywa, że poprzednia lokatorka oraz jej potomstwo, zostali zamordowani z zimną krwią. Główny podejrzany - mąż, wciąż żyje i znajduje się na wolności. Okazuje się, że to dopiero początek historii. W thrillerze Jima Sheridana główne role grają Daniel Craig, Naomi Watts oraz Rachel Weisz.

Walka o wielkie pieniądze toczyć się będzie w „Podwójnej grze” (emisja w sobotę, 20 maja br. o godzinie 20:00), gdzie były sportowiec - w tej roli Matthew McConaughey - odkrywa w sobie żyłkę do hazardu. Postanawia na tym skorzystać bezwzględny właściciel jednej z firm bukmacherskich (Al Pacino), który rozpoczyna emocjonującą, psychologiczną grę. Z kolei Gene Hackman w filmie „Skok” (emisja w sobotę, 27 maja br. o godzinie 20:00) będzie próbował zdobyć złoto i pieniądze, rabując sklep jubilerski. Tym razem zleca napad swojemu siostrzeńcowi. Sprawy nie idą jednak zgodnie z planem.

Obowiązkowa pozycja dla wielbicieli kina to „Twarda sztuka” (emisja w piątek, 19 maja br. o godzinie 20:00) ze wspaniałymi Jane Fondą i Lindsay Lohan. Zbuntowana Rachel trafia w wakacje pod opiekę surowej babci. Mimo że nastolatka nie ma zamiaru podporządkować się żelaznym zasadom panującym w domu, z czasem zaczyna dostrzegać w nim wiele dobra i ciepła. Życie na prowincji zbliża do siebie kobiety.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...