reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szeryf Steven Seagal” w CBS Reality

dodano: 2017-05-02 11:40
autor: Jakub Sulisz | źródło: CBS Reality

„Szeryf Steven Seagal” CBS Reality Steven Seagal to aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – jest  jednym z najbardziej rozpoznawalnych odtwórców ról w filmach akcji; wystąpił w takich produkcjach, jak „Liberator”, „Nico – poza prawem” czy „Wygrać ze śmiercią”. Serial dokumentalny „Szeryf Steven Seagal” pokaże, że odwaga, umiejętności strzeleckie i zdolność szybkiego podejmowania decyzji cechuje nie tylko postaci, w które wcielał się aktor, ale również samego Stevena Seagala.

„Szeryf Steven Seagal” CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niebezpieczne ulice Jefferson Parish w stanie Luizjana potrzebują stróża prawa, który będzie w stanie bez wahania wkroczyć do akcji. To właśnie robi szeryf Steven Seagal – już w pierwszym odcinku jemu i jego drużynie uda się po niebezpiecznym pościgu schwytać uzbrojonego złodzieja samochodów oraz dorwać notorycznego, uzbrojonego przestępcę. Jednak praca szeryfa polega nie tylko na łapaniu przestępców, ale także na pomaganiu potrzebującym – w innym odcinku serialu stróże prawa odpowiedzą na wezwanie o rabunku, zaś na miejscu znajdą jedynie dwóch ograbionych mężczyzn – obaj z ranami postrzałowymi. Zanim przyjedzie karetka, Steven stara się ich uspokoić, jednak to, czy postrzeleni mężczyźni przeżyją, wcale nie jest jasne…
 

Serial pokazuje także Seagala w roli mentora i instruktora.  Aktor dzieli się z członkami policyjnego zespołu swoją wiedzą i doświadczeniami – chociażby tym, jak walczyć wręcz z przeciwnikiem uzbrojonym w pistolet. Seagal, światowej klasy strzelec, uczy ich także korzystania z broni palnej przy użyciu techniki Zen. Nabycie tej umiejętności to konieczność – pozwoli ona przetrwać policjantom na niebezpiecznych ulicach.

Na premierowe odcinki 1. i 2. sezonu serialu dokumentalnego „Szeryf Steven Seagal” CBS Reality zaprasza od 6 maja, w weekendy o 20:00. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...