reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Między nami, misiami” 2 w Cartoon Network

dodano: 2017-05-15 04:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Cartoon Network „Między nami, misiami” Grizz, Panda i Lodomir odkrywają kolejne uroki życia w świecie ludzi. Tym razem misie będą chciały pomóc Chloe w przygotowaniach do egzaminu oraz spróbują znaleźć przyjaciół za pomocą aplikacji mobilnej. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Między nami, misiami” („We Bare Bears”) odbędzie się w poniedziałek, 15 maja br. o godzinie 15:35 na antenie Cartoon Network (więcej tutaj).

Cartoon Network „Między nami, misiami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, trzy urocze misie z zachwytem odkrywają świat ludzi i próbują się w nim odnaleźć. Każdego dnia uczą się mnóstwa rzeczy i chętnie eksperymentują z nowinkami technologicznymi. Zafascynowany aplikacją mobilną Panda postanowi za jej pomocą poszukać sobie nowych przyjaciół tak, jak robią to ludzie. Niestety, szybko okaże się, że znaleziony kolega jest bardzo natarczywy i trudno się go pozbyć.

Ponadto w nowych odcinkach drugiego sezonu misie będą pomagać swojej przyjaciółce Chloe w przygotowaniach do egzaminu i odkryją wtedy dobre strony tej wspólnej pracy. Zafascynowany Grizz postanowi od tej pory wspierać we wszystkim Pandę i Lodomira. Gdy okaże się, że akurat nie potrzebują oni żadnej pomocy, miś zdecyduje się wyjść na ulicę i oferować swoje wsparcie każdemu, kogo spotka na swojej drodze.

„Między nami, misiami” - sezon 2., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 15 maja 2017 roku) o 15:35 w Cartoon Network (Cartoon Network HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...