reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Wieczór z Janem Pietrzakiem

dodano: 2017-05-18 18:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Jest okazja” W piątek, 19 maja br. o godzinie 22:20 w TVP2, a w kolejnych dniach w TVP Polonia i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie szósty odcinek programu „Jest okazja”, zatytułowany „Czy te oczy mogą kłamać? Wieczór z Janem Pietrzakiem” (więcej tutaj). Bohaterem będzie artysta kabaretowy Jan Pietrzak (którego możemy oglądać w programie TVP1 „Pół wieku Kabaretu pod Egidą” - więcej tutaj). Jego gośćmi będą: Natalia Sikora, Dominika Figurska („Moda na rodzinę” w TVP ABC - więcej tutaj, i „Mieszkanie na plus” w TV Republika - więcej tutaj), Michał Chorosiński, Fair Play Crew, Jerzy Zelnik, Katarzyna Sternik i Jerzy Grunwald. Gospodarzem będzie Marcin Wolski („W tyle wizji” w TVP Info - więcej tutaj, szef TVP2 - więcej tutaj).

TVP2 TVP 2 Dwójka „Jest okazja”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- „Czy te oczy mogą kłamać? Wieczór z Janem Pietrzakiem” to widowisko o charakterze kulturalno-rozrywkowym i towarzyskim. Atmosfera niezobowiązującego spotkania przyjaciół, podczas którego zaprezentowana zostanie nie tylko twórczość artysty, ale również wybrane fakty z życia prywatnego oraz związane z nim anegdoty. Widzowie spojrzą na Jana Pietrzaka także oczami jego bliskich, znajomych oraz współpracowników - czytamy w opisie programu.
 
„Jest okazja”: Bohaterem programu będzie Jan Pietrzak, foto: TVP
„Jest okazja”: Bohaterem programu będzie Jan Pietrzak, foto: TVP
Jan Pietrzak w programie „Jest okazja”, foto: TVP
Jan Pietrzak w programie „Jest okazja”, foto: TVP


„Jest okazja” - emisja w piątki o 22:20 w TVP2 (TVP2 HD). Program ten mogą również oglądać widzowie TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...